Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprawa z ZUS w Łodzi! Jaki prawnik?

Polecane posty

Gość gość

Odwołuję się od decyzji ZUSu i poszukuję dobrego prawnika, który zna się na takich sprawach. Możecie mi kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanncelaria w Warszawie Józef Mosiołek i syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka37
Branie prawnika z Warszawy jest chyba strzałem w kolano :) Lepiej iść do prawnika w Łodzi. Z tego co wiem to takimi sprawami zajmuje się Kancelaria Meritum. Reprezentują klientów przed sądem, piszą pisma. Możesz zajrzeć sobie na ich stronę http://poradyprawne-kancelaria.pl , bo udzielają też porad przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do radcy prawnego. Znajdziesz na stronie OIRP. Mi pomagał w sprawie z Zusem o pracę nakładczą tylko, że w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatemja
ja polecam p. Małgorzatę Książek, jest radcą prawnym, prowadzi kancelarię, bardzo kompetenta i rzeczowa, no i nie zdziera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobną sprawę wygrałem dzięki kancelarii na al. Kościuszki 93 w Łodzi. Walczmy z tymi złodziejami, którzy myślą, że wszystko im wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka123
Ja polecam Kancelarie prawną Magdaleny Chróścielewskiej. Zajmują się taki sprawami. Moja znajoma korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja ostatnio szukałem prawnika w okolicy (mieszkam 50km od Łodzi) i wziąłem adw Bałagę, on działa nie tylko na terenie swojego miasta i jest naprawdę dobry. Miałem pokrewną sprawę, dość trudną, nie chcę mówić o szczegółach bo to skomplikowane, ale udało się wyjść ze sprawy cało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a korzystałeś może z jakiejś porady biura rachunkowego na początku? oni znają się na takich rzeczach, więc myślę, ze w pierwszej kolejności oni będa się na tym bardziej znali. jeżeli ktoś z was będzie potrzebował kontaktu to www.biuroduet.pl oni się na tym znają fest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka224
Wydaje mi sie,że autorka juz korzystała z usług biura rachunkowego skoro pyta się o pomoc prawnika ;) Tak więc taka porada raczej nie ma sensu. Ze swojej strony mogę polecić tę kancelarię prawną: http://www.kkeller.pl/ - mają szeroki zakres działań ale sama kancelaria działa od bardzo długiego czasu i zna się na rzeczy. Pracują tam doświadczeni prawnicy i na pewno powinni Ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam w Łodzi bardzo dobrego prawnika, sprawdź sobie ofertę kancelarii http://adwokat-lodz.eu/ jest to świetna kancelaria prawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wam polecić dostęp do nielimitowanych porad prawnych. Warto mieć w dzisiejszych czasach kogoś z zakresu prawa na kim można polegać 24/7!! Nie zawsze zadzwonimy do prawnika a tutaj http://lextel.pl/life/ mamy dostęp 24/7 do stałego poradnictwa w zakresie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika851
W takich sprawach bez dobrego prawnika się nie obędzie. Niestety ZUS jest zawsze z góry na wygranej pozycji. Właśnie dlatego warto wynająć kogoś, kto zadba o nasze interesu. Tutaj http://www.advocati-lodz.pl są namiary na dobrą i sprawdzoną kancelarię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KP
Ja osobiście polecam radcę prawnego Pawła Bociąga, który ma kancelarię w Łodzi na Ul.Kościuszki. Profesjonalnie zajął się moją sprawą z ZUSem w Łodzi w sprawie macierzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Edytę Symonajc - Szkudlarek. Specjalizuje się w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Prowadziła moją sprawę z ZUS-em, którą wygrałam. Jej kancelaria znajduje się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna pomóc - http://www.lodz-adwokat.pl/ Ale to już sami podejmijcie decyzję na podstawie spotkania. Na pewno nie weźmie sprawy, jeśli nie będzie miała pewności tego, że jest w stanie coś zdziałać. Przynajmniej nam dali się oni odczuć jako profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogoś od prawa pracy... Chodzi o poradę dotycząca zwolnienia przez pracodawcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałem spór z ZUS, bo niby zatrudniałem na umowę o pracę, a nie na dzieło. Musiałem pójść po pomoc do kancelarii grzybkowskiguzek.pl i faktycznie mnie uratowali. Poszły interpretacje, negocjowali w moim imieniu. Tylko kilka umów musiałem zmienić, ale nie wszystkie, więc w takiej sytuacji to dla mnie była ogromna ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od tego typu spraw jest Tomaszczyk, znany wlasnie z tego, ze sobie doskonale radzi z zusem i sprawami dortyczacymi prawa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoolv_dryffooye

Jak chodzi o prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - to tylko mecenas Cyrański z Łodzi. Pomagał kilku moim koleżankom, a później ja też do niego poszłam, z ich polecenia. Wszystkim nam bardzo pomógł, jesteśmy bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marley Tom

Kogo możecie polecić w sprawie ZUS (zasiłek chorobowy -etat) kwestionują zasadność na podstawie błędów innego pracodawcy/zleceniodawcy z tytułu umowy zlecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annagoscinna

Sprawdź mecenasa Olężałka, prowadzi swoją kancelarię przy Sterlinga i pomagał naszej rodzinie już w różnych sytuacjach. To ciepły i dobry człowiek więc na pewno nie odmówi Ci pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof

Moją sprawę z Zus prowadził i wygrał adwokat Jarosław Szkudlarek z Łodzi miałem go z polecania znajomej której też bardzo pomógł w sprawie o zasiłek rodzinny a potem pracowniczej wiec to sprawdzony mecenas i mogę go polecić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóbr

Z taką sprawą trzeba iść do prawnika specjalisty. Ja poszłedłem do adwokata Chróścielewskiego, który specjalizuje się w tego typu sparawach. oczywiście wygrałem!,  Prowadzi własnego bloga www.prawo-praca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam skontaktowanie się z kancelarią Pawła Niedziałka.  Na tej stronie jest kontakt https://radcaprawny-niedzialek.pl . Świetna kancelaria prawna. Szukałam dobrej kancelarii z poradami prawnymi i w końcu znalazłam. Bardzo miły radca prawny, który służy profesjonalną pomocą prawną. Widać że bardzo dobrze zna się na swoim fachu. Poza tym wszystko tłumaczy w prostym języku a nie prawniczym bełkotem jak to bywa w przypadku innych radców. 
Gdybym potrzebowała znowu porad prawnych to bardzo chętnie do nich wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaWrlatowska

Cześć, Słyszałam od koleżanki, że miała taką właśnie sprawę i bardzo jej pomógł Pan Adwokat Chróscielewski. Nikt inny nie chciał się tego podjąć, bo to ciężka sprawa. Bardzo go chwaliła.  Ja byłam u niego w swojej sprawie dotyczącej zasiłku i też jestem bardzo zadowolona. Tu namiar do niego 666 609 065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Mnie doradzał Pan Tomaszczyk z JST. Specjalizuje się w rawie pracy, ma dużą wiedzę i doświadczenie więc na szczęście dla mnie sprawa zakończyła się szybko i po naszej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adddrian

Miałem do czynienia z mecenasem Chróścielewskim. Zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×