Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona 84

cykle miesiaczkowe

Polecane posty

Gość zmartwiona 84

Mam problem z swoimi cyklami :( Zazwyczaj miałam 27-28 dniowe cykle hmmm dwa przedostatnie cykle 25 dniowe i wczoraj się zmartwiłam gdyż ten cykl okazał się 24 dniowy dlaczego mogło mi się tak poprzestawiać w organizmie dodam że wcześniej praktycznie miałam cykle jak w zegarku :( martwię się tym gdyż staramy się z narzeczonym o dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój cykl waha się między 28 a 30 dni. Zdarza mi się krótszy 23-24 w przypadku dłuższej podróży, stresu czy jakichś innych przeżyć. Ale w następnym miesiącu wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem hmm ale u mnie właśnie nie wraca do normy tylko się skraca z miesiąca na miesiąc hmm może bym się niepokoiła tym gdyby nie ten krótszy o wiele cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to krótszy cykl jest wynikiem szybkiego wzrostu pęcherzyka. Ale najlepiej zbadać hormony. Słyszałam też, że jeśli pojawia się po ukończeniu 35 roku życia to zazwyczaj sugeruje, że kończą się rezerwy jajnikowe, taki początek menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 35-40 roku zycia takie rzeczy się zdarzają. Sa tabletki ziołowe, które regulują cykle castangus. Brałam je kiedyś przez 2-3 miesiące i wszystko wrócilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×