Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShereKhan

Wielki kutas i olbrzymie jajca do oceny:)

Polecane posty

Mam pytanie. Czy przetrzymywanie psa przez caly czas w klatce 2 na 2 m co prawda z buda i innymi wygodami na ogrodzonej dzialce o powierzchni pol hektara podpada pod znecanie sie nad zwierzetami? Bo tak k**wa widze ostatnio codziennie tego. Psa i nie wiem czy gdzies zadzwonic czy po prostu go uwolnic stamtad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to jest znęcanie się nad psem.Z moralnego punktu widzenia.Sam jak wejdziesz,to kicha.Nie wolno Ci wejść na cudzy teren,pies mogły Cię też pogryźć.A czy ktoś się tym zajmie,skoro ma budę itd?Nikt go nie bije,ma wodę i jedzenie więc nie wiem...Dla mnie to bestialstwo.Mój pies też ma kojec(musi mieć,ze względu na charakter i ogółem),ale ja go tam nie trzymam non stop,tylko jak muszę wyjść.A tak to śpi w domu,lata po dworze itd.Chyba,że sam chce tam iść-ma budę izolowaną styropianem i tam jest chłodno podczas upału.Przejdź się może na komendę,czy gdzieś i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dupie mam osadzonych w zakładach karnych rozgnieciona,oni w przeciwieństwie do tego biednego psa zasłużyli sobie na to,żeby tam nawet zgnić🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Mądrość nie jest twoją mocną stroną. Nie jestem kurwa, jestem Rottweiller który ma ochotę wziąć małego ohydnego pieska typu york i przywiązać do drzewa w lesie na ofiarę dla siły wyższej - w tym przypadku Rottweilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta? To do dziela. Rotwailer moze byc rozpatrywany jako sila wyzsza tylko w sytuacji kiedy dynda na smyczy zwisajac z galezi drzewa i nieopatrznie ochlapac sie mozna jego flakami podczas skladania mu holdu kijem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Wachalismy klej a poźniej udroznialismy drogi oddechowe oparami z rozpuszczalnika. Rozgnieciona planuje jeszcze dodatkowo wachac kwiatki od spodu ale wstydzi sie piprosic wprost. Zrobil sie niesmialy na skutek liczych nalogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście UJE zbolałe,bo się nie podzieliliście.Ja popijam sznapsa,ale też się nie podzielę,w związku z powyższą sytuacją 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij morde szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wegedurnie nadają się wyłącznie do karmienia nimi dzikich zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×