Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co kobieta przedłuża randkę jak ostatecznie jej się nie podobam

Polecane posty

Gość gość

Randka z Internetu oczywiście, wiem że lubiła ze mną pisać bo rozmawialiśmy codziennie telefon, smsy, fb, widziała moje zdjęcia, ale to tylko fotki spotkanie było miłe nie kończyły się tematy rozmów i szczerze mówiąc ona trochę tą randkę przedłużała i rozejść się nie mogliśmy, po spotkaniu już nie odpisuje... w takich sytuacjach najczęściej kobiety zmywały się po godzinie czasami jakiś pretekst podając albo nawet i nie a tu było odwrotnie hmm o co chodzi? Po co te sztuczne przedłużanie spotkania skoro osoba nas nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jeden drinio za bambo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, bo może miała autobus później i wolała już pobyć z Tobą niż czekać na przystanku. Sprawa jest jasna- jakby była zainteresowana to by odpisała :( Ewentualnie coś jej się stało/ zgubiła telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że lubi z tobą rozmawiać, jest zgranie charakterów, ale nie podobasz się jej z wyglądu, tzn nie jesteś w jej typie. Przyjaźń tak, miłość nie.A że dziewczyna wie że przyjaźń cię nie interesuje to odpuściła. \może nie umie otwarcie o tym mówić więc po prostu milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 4 godzin??? szczerze mówiąc to nawet nie pamiętam takiej długiej randki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chce miec kolo zapasowe jak jej przystojniak ja kopnie zeby z brzuchem nie zostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×