Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problemy z kp i laktacja

Polecane posty

Gość gość

Chce karmić piersią ale mam mało pokarmu:-( praktycznie wcale....jak rozkrecic laktacje? Moje dziecko to wczesniak. Czy dokarmiać mm? I jeszcze mam problem z płaskimi brodawkami... Czy jest jakas nadzieja ze uda sie karmic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja to laktator, oddciagaj sie jak najczesciej, a jak masz opcje to jak najczesciej przystawiaj dziecko do piersi. Tylko tak laktacja ci sie rozkreci, laktator najlepiej co godzine i nkawet jak nic nie leci miech ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz pić specjalne herbatki na Laktacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przystawianie pomoze, płaskie brodawki nie maja nic do rzeczy jak dziecko dobrze chwyta piers. ja miałam tak samo i rozkręciłam laktację na fest. połóż się z dzieckiem na łóżku, oboje lezycie i przystaw niech ssie a ty ogladaj film na laptopie ;) ja tak robiłam przez tydzień, obejrzałam z 15 filmów (oglądałam na ekino) i wyleżałam sie ze hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym mleka przybywa tyle ile zjadło poprzednio . Nie martw się wszystko się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to co wyżej + dużo pić i często (nie tak, że za jednym razem 1,5l. Ja na początku piłam ok. 4l dziennie. Do tego fameltiker, albo piwo bezalkoholowe, najlepiej karmi. Przed odciąganiem pokarmu ciepły okład i masaż piersi w miarę możliwości. Na płaskie brodawki są chyba kapturki, ale nie wiem, bo nie miałam tego problemu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaskie brodawki to ściema, dziekcko chwyta pierś nie brodawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za porrady:-) napeeno bede stosować i walczyc o mleko. Zastanawiam sie czy dawać mm teraz poki nie ma mojego? Niby sie nie powinno ale nie chce zaglodzic dziecka w miedzyczasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×