Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzydzą mnie kobiety wyglądające staro

Polecane posty

Gość gość

Moja ślubna ma 42 lata i wygląda młodo i fajnie, czuje sie z nią dobrze i jest najlepsza na świecie :) . Ale uważam czyjaś żona jest niezadbaną grubą raszplą z starą mordą, maksymalnie aseksualna, to uwazam że jej maz ma moralne prawo do zdrady :) da sie wyglądać młodo nawet nie zarabiając kokosów, moja ślubna jest po dwóch porodach, lubi napic sie piwka, a jakoś wygląda młodo :) Czemu wy stare baby jesteście, w przeciwieństwie do niej, niezadbane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,że twoja żona o siebie dba :) Ale to prawda , dużo kobiet zaniedbanych widuję na ulicy. Tłuste włosy związane w kucyk do tego brudny znoszony dres , żółte zęby i wąsik pod nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraz sobie, ze te baby o których piszesz mają w nosie co taki facet jak ty o nich mysli. Dlatego wygladaja tak jak wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary dziad piszący takie bzdury na forum... twoja żona ma 42 lata to ty pewnie też po 40tce, a psychika jak u dziecka i to upośledzonego. Poza tym co na to twoja matka, że się jej brzydzisz? Jesteś wyjątkowo odrażającym typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie brzydzą faceci nazywający swoje żony "ślubnymi" :O W stylu:jak to Wiesiek chce rznąć luzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie takie tematy. Stary pie\rdziel żalący się na forum jakie to baby są stare i brzydkie, a swojej coraz starszej i pomarszczonej mordy, zakoli, brzucha piwnego, to już nie widzi. On się uważa za Adonisa nawet będąc starym i brzydkim, tylko kobiety są brzydkie. Przykre to jest gdy morda u takiego śmierdzącego capa coraz starsza, a psychika zatrzymała się na poziomie dziecka. Ale przepraszam, nawet dzieci są od ciebie mądrzejsze, bo żadne dziecko nie ocenia ludzi po wyglądzie i nie liczy zmarszczek na twarzy babci czy ciotki. Jednak najbardziej szkoda mi żony takiego c\wela, szkoda że ona nie widzi tego tematu. Pewnie by żałowała że za takiego buraka i prostaka wyszła za mąż i zmarnowała sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo jakiegoś pryszczatego prawika z gimbazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się nie brzydzą tylko mo ich żal, że nie wiedzą jak o siebie zadbać. Niektóre z nich w życiu nie były u fryzjera, a już o kosmetyczce nic nie wiedzą. Jak już wiedzą, to myślą, ze tam tylko henna i tipsiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie, wyglądnie zawsze zależy od człowieka, bo niektórzy rodzą sie np. grubi i choćby stosowali nie wiem jakie diety, to im to i tak wiele nie pomoże. A to, że Twoja żona wygląda ładne - nie jest tylko jej zasługą, ale też zasługą Boga. Ale i ona kiedyś zbrzydnie, bo w wieku 60 lat nie da się już zatrzymać urody. I wtedy pewnie ja będziesz zdradzał i wypowiadał się źle na temat jej wyglądu. Szczerze jej współczuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to stary jebniety dziad wyglad i zachowanie skory zalezy od geneotypu danej osoby ja nopmam 43 lata,22 syna i nikt nie znajac mnie nie da mi tyle lat ,zawsze mniej daja. najpierw stary debilu przyjrzyj sie sobie swojej osobie a potem krytykuj innych,2 sprawa to dziwne jego stara wali piwoa to degraduje organizm kobiety bardzo ma zły wpływ na twarz iskore wiec nie p*****l głupot .bo wyglad i uorda od czego innego zaleza a dbanie o siebie to inne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×