Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mama Kubusia80

Dołujący problem z karmieniem i laktatorem

Polecane posty

Gość Mama Kubusia80

Hej dziewczyny...Jestem świeżo po cesarskim cięciu...Przez pierwsze 4 dni nie miałam pokarmu, przystawiałam synka cały czas, ale spazmatycznie reagował-gdyż nie potrafił ssaćm uchwycić sutka. Pokarm przyszedł 5 dnia...ale niestety synek nadal nie umie chwycic brodawki, każda próba konczy się awanturą i mega stresem malucha. Postanowiłam ściągać pokarm laktatorem i dawać go małemu butelką. Działa...oczywiście nadal próbuję przystawiać, ale zawsze końćzy się to płaczem synka, choć bardzo chce cyca...sam się go domaga, to potem nie umie sobie poradzić. Pielęgniarka laktacyjna też nie daje rady... Jak często mam ściągać pokarm?I czy do końca? Mam szansę mieć jeszcze jakiś czas to mleko nie karmiąc bezpośrednio synka?Strasznie mnie dołuje, że mam takie brodawki, kapturki też nie pomagają:(Choć nie są płaskie, ale też nie jakieś super duże:(Błagam o wsparcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×