Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuje opinii jakiejś Pani.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Już długi czas zastanawiałem się nad napisaniem tego tematu na jakimś forum, ale jakoś nie mogłem się przełamać (prawdopodobnie ze wstydu). Dziś nastał ten dzień i muszę. Umówiłem się z dziewczyną na weekend i mamy zamiar się kochać. Jeszcze nigdy nie kochałem się z obecną dziewcyną i nie wiem czy nie będzie problemu, a więc postanowiłem pokazać wam zdjęcia mojego członka... Wiem, że jest to bardzo głupie pisać na forum i wstawiać zdjęcia, ale muszę poznać kogoś opinie. Muszę jeszcze dodać że czytałem dużo o stulejce no i stwierdziłem ją u siebie osobiscie. No i o niej też mi możecie powiedzieć. Naplet schodzi mi bez problemów, żadnego bólu. Zdjęcie NR 1 NA "LUZIE" (BEZ WZWODU): http://i62.tinypic.com/2q249c4.jpg ZDJĘCIE NR 2 NA "LUZIE" ZE ŚCIĄGNIĘTYM NAPLETEM: http://i57.tinypic.com/4kyb7b.jpg ZDJĘCIE NR 3 PODCZAS WZWODU: http://i57.tinypic.com/wcffnk.jpg ZDJĘCIE NR 4 PODCZAS WZWODU (ZE ŚCIĄGNIĘTYM NAPLETEM): http://i62.tinypic.com/2z6yom9.jpg Tak tak, wiem że obrzydliwe itd itp, ale musicie spojrzeć i mi powiedzieć. Noo i jest "dość" wygięty w dół, myślicie że może być problem? Sądzicie, że odczuwałybyście jakiś ból podczas seksu "z takim penisem"? Dodam, że znalazłem na pewnym forum temat i jakiś chłopak miał ten sam problem, a lekarz odpisał mu tak: "Witam, podczas wzwodu napletek nie musi samoistnie zsuwać się z żołędzi i jeśli podczas jego ściągania nie odczuwasz żadnych dolegliwości i nie sprawia to problemu (bez większego wysiłku udaje się go odsunąć), to nie jest to niepokojące. Natomiast co do skrzywienia to u większości mężczyzn prącie nie jest proste i penis odchyla się we wzwodzie w którąś stronę. Nie wymaga to żadnej interwencji zabiegowej pod warunkiem, że nie stwarza to problemu z penetracją pochwy podczas stosunku i nie wpływa na jakość odczuwanych doznań. Gdyby takie problemy się pojawiły to wtedy należy skonsultować się z urologiem. Pozdrawiam!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresjaa
Masakra, ja też mam problem jestem na urlopie a cały czas leje pomóżcie pliss co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze ktoś podzielić się swoją opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Siema. Nic się nie martw , mój też jest wygięty i nie ma żadnego problemu z penetracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahahahahahahahahahah jak żółwi łeb w skorupie :D jakie paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba, masz fajnego dużego pen*sa A to ze masz skrzywienie... tak ma dużo facetów Z pięciu panów z którymi spałam 3 miało skrzywienie Powodzenia:) i udanej randki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam. Jest ok. Wszystko masz w normie. A to, ze troche wygiety to tylko na plus. Twoja partnerka bedzie miala lepsze doznania niz jesli bylby calkiem prosty. Jezeli napletek schodzi ci bez problemu (co zreszta widac na zdjeciu), to nie masz zadnej stulejki. Wygiecie jest minimalne, ledwo zauwazalne. W kazdym razie na pewno nie wyglada to jak jakis odchyl. I tak jak pisalam, tylko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^^dodam tez, ze jestem po medycynie, jesli to pomoze uwiarygodnic moja opinie...ale jedno 'ale'. Tu nie chodzi o sprzet ale o technike...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów ma jakieś wycięcie, w gore, w bok, w dol, normalny chuj jak chuj. Ja z takim wygietym mialam tylko anal, wiec to troche inaczej jest odczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×