Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juskol

Starania o dziecko i objawy, a może urojenie?

Polecane posty

Witajcie! Chciałam poruszyć delikatny temat (może już był poruszany wiele razy), a mianowicie chodzi mi o staranie się o dziecko i objawy ciążowe, które niekiedy stają się urojeniami. W Listopadzie tamtego roku stwierdziliśmy z mężem, że chcemy spróbować ten jeden miesiąc postarać się o potomka, a jak nie wyjdzie to trudno, no i nie wyszło, więc zaprzestaliśmy. Ta sama myśl wróciła w kwietniu tego roku, miesiączkowałam 1 kwietnia, dodam że cykle mam dość nieregularne ale spóźniały się do tygodnia max. Zaczęliśmy starania od razu po miesiączce, kochaliśmy się różnie ale mniej więcej tak co 2-3 dni. Mierzyłam temperaturę i w dzień spodziewanej @ miałam 37.4, 5 dni po spóźnionej @ zrobiłam test i wyszedł negatywny, potem zrobiłam 10 dni po i dalej 1 kreseczka :( Czytałam również, że temperatura utrzymująca się powyżej 37 po 16 dniu od spodziewanej miesiączki to prawdopodobieństwo ciąży no i tak miałam aż do 27 maja... Dostałam okres, spóźnił się o ponad 20 dni, jak nigdy. Dodam że pobolewały mnie dosyć intensywnie piersi. Od razu po miesiączkowaniu zaczęliśmy ponownie ten sam proces, okres powinnam dostać 27 czerwca, a jest 9 lipca i dalej nie mam, piersi bolą mnie bardzo i troszkę inaczej niż poprzednio, ponieważ bolą mnie brodawki, zwłaszcza przy lekkim naciśnięciu, a wtedy bolały mnie po bokach. Jak myślicie jak to jest teraz ? :) Z góry dziękuję za odpowiedzi. P.S czytałam też, że jeżeli kobieta bardzo pragnie mieć dziecko i staje się to jej obsesją to nie może zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test. Ja bym tak dlugo nie wytrzymala :) podziwiam za cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, zapomniałam dodać, że test zrobiłam 4 dni po spodziewanej @ i jedna kreska, a okresu nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie czas wybrac sie do ginekologa. To co opisujesz moze wskazywac na zaburzenia miesiaczkowania. Zrobisz sobie badania hormonalne to bedziesz spokojniejsza i pewniejsza ze wszysyko jest ok . I wtedy bedziesz mogla sie statac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co my wrozki???;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zaburzenia hormonalne na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to nie wypowiadaj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zacząc sie leczyc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko w staraniach to trzeba byc cierpliwym malo komu daje sie za 1 razem:D nie ktorzy staraja sie cale lata a sa zdrowi i ciazy nie ma a ty bys chciala po 1 razie zeby sie udalo teraz na dobra sprawe w ciaze nie jest tak latwo zajsc zwlaszcza gdy sie ma problemy z plodnoscia a nieregularne cykle trzeba unormowac to samo jest z hormonami mc staran to jeszcze zadne starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×