Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego nagle wszyscy się do mnie odzywają? czy to niedziwne?

Polecane posty

Gość gość

te dziwne rzeczy dzieją się od maja, najpierw chłopak, który podobał mi się kilka miesięcy w końcu do mnie zagadał, umawialiśmy się na randki, któregoś dnia szykowałam się na randkę z nim i nagle telefon od...byłego... myślałam,że chce odzyskać pewną swoją rzecz a on mnie pyta czy mam czas na rozmowę. Nie wiem o co mu chodziło. Potem na fb odezwał się dawny znajomy z którym 3 lata nie rozmawiałam, wtedy mnie naobrażał, teraz przepraszał że był naćpany wtedy tłumaczył (faktycznie brał psychotropy), ale juz ne chcialo mi się teraz z nim gadać. Napisał do mnie na fb też jakiś przychlast,że jetsem śliczna :O Potem odezwał się mój drugi ex, ten z kolei ma już dziewczynę i prosił mnie o pewną przysługę - po czym nie zgłosił się po to o co prosił :O następnie na ulicy poderwał mnie facet (przystojny) i z nim się spotykam od paru dni, a tu nagle w nocy na fb pisze mój ex (ten co ma dziewczynę) "spisz?" ciekawe o co mu chodziło, nie wiem bo nie odpisałam, wydało mi się to dziwne. No i na koniec odzywa się do mnie jeszcze mój dobry kolega, z którym się pokłóciliśmy kilka miesięcy temu :) ale z tym akurat lubię mieć kontakt, więc odnowiliśmy go. Czy to niedziwne,że niecałe 2 miesiące i tyle sie dzieje? jakaś telenowela normalnie :O a może po prostu słońce, wakacje i facetom odbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo serii po prostu. Ale z tym cpajacym i zajetym to sobie glowy nie zawracaj, chocby Ci ja nie wiem ile razy zawracano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo serii? masz rację, tymi nie zawracam sobie głowy - z zajętym mam koleżeńskie relacje, sama go kiedyś rzuciłam, bo przestałam kochać, a ten ćpający (w zasadzie cierpiał na fobię społeczną i na to brał leki ) też był dla mnie zbyt dziwny, co innego jak miałam 19 czy 21 lat to mogłam się z nim zadawać, ale przegiał pałę tym co mi powiedział 3 lata temu...(miał pretensję,że nie chcę uprawiać z nim seksu! :D) teraz go zablokowalam, nawet nic nie odpisywalam na te jego żale. W zasadzie interesuje mnie tylko 3 chłopaków - 2 z ktorymi się spotykam i trzeci to ten przyjaciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żeby nie było ten ćpający nie był moim chłopakiem tylko kolegą i nigdy nie miałam na niego ochoty, jakoś mnie od niego odrzucało, a jeszcze te pretensje "nie chcesz mi d******y" żałosne :O teraz nawet nie chciało mi się do niego napisać "spadaj" tylko od razu zablokowałam :D jednego czubka mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×