Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyłam że rozwódki są bardziej zadbane od mężatek i singielek

Polecane posty

Gość gość

U mnie w bloku mieszka 32 letnia rozwódka i widać że ma pieniądze bo elegancko się ubiera,ma kilka skórzanych markowych torebek i jezdzi dużym ładnym samochodem normalnie jak jakaś gwiazda filmowa a tak narzekają kobiety po rozwodach że nie mają za co żyć ale prawda jest taka że rozwódki w Polsce mają lepiej niż mężatki i singielki.Nie żebym zazdrosciła ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trudno się domyślić skąd na to ma:),nie bądż naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna nie jestem ale po co ten lament nawet tutaj na forum że dzieci ubrań nie mają,że alimenty za niskie,że dzięki rodzicom dają radę no po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Jak wszystko do okola. Na to może mieć wpływ wiele czynników. Dobrze zarabia \ a nikt nie musi o tym wiedzieć a urząd skarbowy nie sprawdza i nie rozlicza \ , musi się starać ,żeby ktoś zwrócił na nią uwagę .Lub jakiś chory sąd zasądził na nią alimenty. A prawo na to zezwala.A instytucja alimentów powoduje ,że jest coraz mniej małżeństw i dzieci. Dziwne ,że władcy tego nie dostrzegają. No ale władza już dawno mówiła, jeszcze za komuny , ,że rząd się sam wyżywi. Do sprzedania pozostała już tylko ziemia w tym lasy państwowe. A władcy zajmują się stosunkami seksualnymi dorosłych osób. A władza się wyżywi. Jada kolację na koszt podatnika za ponad 1300 złotych. Ludzie nie mają takiej emerytury. Władza się żywi na koszt podatnika i żadna prokuratura ani urząd skarbowy się tym nie zajął. Dlaczego tak jest? A przecież zgodnie z konstytucją, prawo jest równe dla wszystkich. Dlaczego Prezydent RP , który ma stać na straży Konstytucji RP, NIC Z TYM NIE ROBI? Władza jeszcze na dodatek czuje się pokrzywdzona. Twierdzi ,że ma taki status. Ma status pokrzywdzonego...ministrowie. Są pokrzywdzeni , ich zdaniem , bo zostali nagrani. Ale nie czują się odpowiedzialni za to co mówili i co zostało nagrane. Ci ludzie ,którzy ich nagrali i upublicznili te nagrania powinni dostać medal. Bo Naród ma prawo widzieć kto nim rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w bloku mieszka 32 letnia rozwódka i widać że ma pieniądze bo elegancko się ubiera,ma kilka skórzanych markowych torebek i jezdzi dużym ładnym samochodem normalnie jak jakaś gwiazda filmowa a tak narzekają kobiety po rozwodach że nie mają za co żyć ale prawda jest taka że rozwódki w Polsce mają lepiej niż mężatki i singielki.Nie żebym zazdrosciła ale taka jest prawda. A kto ci nie pozwala zostać rozwódką???Też możesz nią być ,mieć markowe torebki,jeździć ładnym autem...co ci taam na przeszkodzie stoi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w trakcie rozwodu, przez stres, bardzo chudnie a co za tym idzie wygląda lepiej. Nie musi tez "tańczyć przy meżu" ma więc więcej czasu dla siebie i dziecka też. Może, za grosze, ubrać sie w lumpeksie. Jest bardziej zrelaksowana i szcześliwa więc i wygląda lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu się zgodzę, mąż snob po galeriach rodzinę ciągał,szpaner kuźwa,teraz z córą kupujemy sobie za grosze w lumpeksach i tak sto razy lepiej wyglądamy,a za te tony mięsa co pożerał mamy na kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
A on być może je o jedną tonę więcej. I pewnie dupa mu nie rośnie. Ja jak widzę te dupiaste baby to już sam nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty płacz nad sobą Zniecierpek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbychuSlask
Ja jestem z rozwódką od kilku miesięcy i widać że kasy ma opór na samego psa wydaje pewnie ze 400 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta po rozwodzie ,dopiero wie co to jest wolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaporozwodzie
Ja tam się nie stresowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie i panowie, od dzisiaj dowodem zadbania jest....torebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×