Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WojtekM84

Szukam dojrzałej kobiety

Polecane posty

Gość WojtekM84

Mam na imię Wojtek , i mam niesamowity pociąg do starszych kobiet. Mam 30 lat i nigdy nie byłem z kobietą choćby w moim wieku , nie mówiąc o starszej.. marzy mi się zadbana Pani do lat choćby 50 kilku.. jak znaleźć taką Panią i gdzie szukać .. w internecie roi się od masy ogłoszeń z sexu na godziny ale to nie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat, tylko mały problem - jestem w związku, ale nie czuje pociągu do faceta z którym jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzerowy
A skąd jesteś Wojtku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekM84
heh też jestem w związku... szukam starszej kobiety bo nigdy z ową nie obcowałem.. nie wiem jak to jest jak ktoś ma większe doświadczenie ode mnie a podejrzewam że moje i tak jest bardzo mizerne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekM84
z Małopolski... z okolic Krakowa... więcej już podać nie mogę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczuwam,ze jesteś smutny i zawiedziony.Chyba masz rację,że szukasz starszej i nie na raz.Jestem w takim układzie.daje nam obojgu satysfakcje .Znalezliśmy sie na czacie.Mielismy szczeście że żadne z nas nie jest cwaniakiem.Ta bliskość,dotyk to cudowne przezycia.Szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez szukam mam 35 lat moze byc starsz lub w tym samym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem moze chetna, ale pod 1 warunkiem, dowiesz sie, napisz na anna.majchrzakowicz@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul6977
Czy znajdzie sie tutaj jakas mila dojrzala kobieta z krakowa lub okolic ktora ma ochote porozmawiac...? zapraszam P. gg3494280 albo tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×