Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SASETKA SASETTE

Wszyscy zarzucają mi nieuczciwość

Polecane posty

1. Zostałam zwolniona z pracy to szybko biegłam do psychiatry po L4 by mieć wypłacane chorobowe 80% przez pół roku 2. Nie mogłam się utrzymać w żadnej pracy to wykorzystałam wadę wzroku oraz wypadek drogowy i wyrobiłam se umiarkowany stopień niepełnosprawności. 3. Korzystałam z MOPS , teraz idę do gminy po mieszkanie socjalne. 4. Zapisałam się do szkoły policealnej tylko po to żeby mieć status studenta dla pracodawcy, chciałam iść po stypendium socjalne ale matka mi zabroniła bo to wstyd. 5. Teraz idę po zaświadczenie o dyskalkulię by w 2015 roku uniknąć matury z matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli krótko mówiąc jesteś patologicznym przygłupem z rodziny dręczonej alkoholizmem. brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo niezlym cwaniakiem ktory radzi sobie nie pracujac:-P troche zuląc ale jednak trzeba umiec sciemnic,udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej czy później ktoś ci wystawi rachunek za te przekręty, uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś obrotna po prostu. Ja jestem uczciwa w tym kraju i mam depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt jej nic nie wystawi, takim ludziom zawsze sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi, że nie zawsze :D w końcu wpadnie, bo wbrew pozorom co jakiś czas komuś w MOPSie się chce posprawdzać co i jak. a wtedy bum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pracownicą mopsu i mieliśmy kiedyś telefon o tym że rodzice biją dziecko zostałam ja i mój kolega wybrani żeby tam iść ale nie poszliśmy. On poszedł do swojego domu, ja do swojego i napisaliśmy raport mówiąc że po prostu ktoś zrobił sobie żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za co ty bierzesz kase? Jak można być takim idiotą. To do powyższego komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pracownico z mopsu jesteś okrutna, życzę ci żeby ciebie spotkała ludzka obojętność wtedy gdy będziesz najbardziej potrzebować pomocy. A Kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pracownikiem socjalnym, prosto po studiach rodzice załatwili mi tam pracę. Miałam zamiar tam iść ale zrezygnowałam ponieważ wiem że chodzenie po takich domach jest bardzo niebezpieczne a jak się pracownikowi socjalnemu coś stanie to kto mu pomoże? Poza tym u nas więcej osób tak robi tylko po to by wcześniej wyrwać się do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie tak sobie bimbać do pierwszej tragedii. Nie nadajesz się do tej roboty dziecino.Zmień ją zanim swoją niekompetencją zrobisz komuś krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbują mi wmówić że ja postępuje niezgodnie z zasadami i to jest kradzież a co mam zrobić. Właścicielka szkoły policealnej z której zrezygnowałam chce ode mnie pieniędzy. Play z którego rezygnuje już nie długo chcę ode mnie pieniędzy a ja już nie wiem skąd na to brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×