Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebka123aa

Siostra podkrada mi jedzenie z lodówki

Polecane posty

Gość Sebka123aa

Mieszkam na piętrze w domu piętrowym na piętrze razem z siostrą, która ma ponad 30 lat i mieszka z córką. Ona ma do dyspozycji pokój i kuchnię, a ja tylko pokój. Gotuję sobie sam, więc zakupy też robię sam i tu zaczynają się schody, ponieważ nie mam swojej lodówki i muszę zakupy (mięso, ryby) trzymać u rodziców w lodówce a jak się nie mieści to u siostry. Okazuje się jednak, że często mi coś znika z lodówki siostry, a to parę kostek ryby, a to krewetki. Już nawet nie zwracam jej uwagi bo i tak się wyprze. Gdybym ja jej coś wziął z lodówki, to by była afera, a ona tak robi. Postanowiłem kupić sobie lodówkę. Ostatnio zjadła mi loda, którego chciałem zjeść, a jak jej zwróciłem uwagę, to powiedziała, że i tak bym nie zjadł bo miałem zapalenia gardła. Owszem, miałem ale minęło, a po drugie może bym chciał zjeść w późniejszym czasie. Po prostu masakra, też tak macie jak dzielicie z kimś lodówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup nową lodówkę. Tak to jest jak się mieszka z kimś " na kupie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na każdym produkcie nakleiła naklejkę ze swoim imieniem. Skoro podkrada jedzenie, to niech wie, że coś podejrzewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mieszkałam z byłym mężem, to on często podkradał mi jedzenie. Ja w garnkach zostawiałam kartki typu "won od mojego-kup sobie". Nigdy się nie przyznał,że czyta te kartki bo musiałby się przyznać do wyżerania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym lodem, to przesada. Mogłeś powiedzieć aby Ci odkupiła. W ogóle jak można tak sobie brać cudze rzeczy z lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka123aa
Ostatnio zrobiłem sałatkę i gyros i ona potrafiła się do niej dobrać i zjeść prawie połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uznała, że jak trzymasz u niej jedzenie, to należy się jej profit za to :D . Chłopie kup tą lodówkę, bo to nie robota żeby u niej trzymać a ona Ci będzie podbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są bezczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×