Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZYBA W DRZWIACH DO KOGO DZWONIĆ?

Polecane posty

Gość gość

mam stare drzwi jeszcze z prl-u, szyba została wybita niestety bo był przeciąg drzwi trzasnęły i było po szybie. Byłam u szklarza, to powiedział, że ma taką a taką szybę i pasuje mi ona, ale kto ma ją założyc???? Do kogo dzwonić??? Mój mąz tego nie zrobi, bo już się zapowiedział, że oczywiście będzie zakładał szybę i mam nigdzie nie dzwonić, a minęły dwa tygodnie i dziura w drzwiach jest nadal, on tak potrafi nawet pół roku, więc on odpada całkowicie i nie jestem złośliwa tylko doświadczona (podobnie było z baterią łazienkową - kilka tygodni bez możliwości użycia prysznica, wreszcie zadzwoniłam po fachowca, mąż był zadowolony ostatecznie, że znow mamy wodę w kranie, bo on czekał i myślał jak to zrobić) ;-) . Jaki fachowiec to zrobi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był szklarz i on wprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzięki, czyli jednak szklarz. Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, to nic skomplikowanego, sama mogłabyś to zrobić, kłopot tylko z szybą bo ciężka, dlatego lepszy byłby facet. Skoro mąż się nie może ruszyć poproś sąsiada, albo kolegę z pracy, zrobią to z ochotą i za "dziękuję". A potem ty głośno podziwiaj pomagiera, że taki męski i sprytny i taki zaradny, tak żeby twój mąż poczuł się jak niedojda, a następnym razem sam zrobi co będzie do zrobienia, wystarczy, że zasugerujesz pomoc tego samego pana. Czasem to najlepszy sposób na męża, któremu ciężko zabrać się do zrobienia czegoś pożytecznego a nietrudnego w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi taką robotę robił szklarz, przyjechał z dociętą szybą i ją zamocował jakimś mazidłem i małymi listewkami, zrobił to szybko, nie kosztowało wiele, nie pamiętam już ile dokładnie, ale skoro nie pamiętam to musiała być jakaś drobna kwota są dwa sposoby - można zawieźć coś do szklarza, albo szklarz może przyjechać na miejsce jeżeli to są drzwi, to lepiej, żeby przyjechał oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze mam radę z własnego doświadczenia - ja przy takich drobnych naprawach, remontach itp. daję czasami ogłoszenie na portalu typu oferia, szukajfachowca itp. i jak dostanę kilka ofert to albo zamawiam od razu kogoś, kto się zgłosił (zwłaszcza, jeżeli ma dobre opinie), albo przynajmniej wiem, ile taka usługa może kosztować i od razu ustalam cenę z fachowcem, dzięki temu nie przepłacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście,że po szklarza, mi też właśnie taki fachowiec wstawiał, konkretnie to tutaj - http://szklarzokuniew.pl na twoim miejscu też nie czekałabym na męza, tylko po nich np zadzwoniła, zamierzasz z dziurą w drzwiach siedzieć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to bym zadzwoniła do szklarza z zakładu szklarskiego http://zakladszklarski.com.pl/ w Rumi. Ten szklarz robił u mnie szklane balustrady, mam do niego zaufanie i cenię sobie profesjonalizm wykonywanych przez niego usług. Ma dobre ceny i wstawia również szyby do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×