Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy u Was też jest jakoś mniej komarów i innych muszek?

Polecane posty

Gość gość

latem zawsze był problem, bo komary gryzły po prostu niemiłosiernie. Teraz nie mam żadnego ukąszenia i to już tak od 2-3 lat. Nocą normalnie można okno otwierać z zapalonym światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mam jakąś przypadłość, że nie chcą mojej krwi i uciekają ode mnie i z pomieszczeń w których jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie prawie nie ma komarów w tym roku może pogoda nie sprzyja komarom w tym roku, prawie nie było zimy, wczesna wiosna i lato itp. mieszkam niedaleko Warszawy tylko żebyśmy nie wywołali wilka, tzn. komara z lasu nie wywołali tym tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, nie zauważyłam u mnie wręcz przeciwnie, nie dość że komary, to jeszcze jakieś inne świństwa latają, drugą tubkę entilu zaczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z wroclawia, do Odry ma jakies 1,5 km i u mnie tez nic nie ma. ale ja jestem zwolenniczka tych wszystkich teorii spiskowych, ze samoloty nas (i nie tylko nas jak widac) spryskuja chemia, zebysmy chorowali, pieniadze na leki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepły dzień zwiększa szansę na to, że komarów w lecie będzie więcej. Nie należy jednak spodziewać się ich więcej niż dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Variat
U mnie na wsi jest ogrom owadów. Jestem cała pogryziona. Wczoraj kupiłam moskill to przynajmniej nie swędzi i zaczynają znikać te paskudne bąble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×