Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Utrata dziewictwa dziwne odczucia fizyczne

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie do bardziej doswiadczonych, natury technicznej. Jakis czas temu straciłam dziewictwo. Oprocz bolu przy wejsciu pochwy, takiego szczypania czulam tez bol w srodku jakby w podbrzuszu takie rozciaganie przez caly stosunek. . Nie byl to bol z przerwania blony dziewiczej tylko glebiej. Z tamtym partnerem juz nie uprawialam potem seksu. Aktualnie jestem z nowym. Kochałam sie z nim kilka razy i teraz nie czuje tego rozciagania. Czy oprocz blony dziewiczej w srodku pochwa podczas pierwszego stosunku takze sie jakos rozciaga czy dopasowuje? Dodam ze i poprzedni chlopak i aktualny sa tam podobnie zbudowani. A przynajmniej ja ze swoim doswiadczeniem nie zauwazylam jakichs roznic. Chyba ze byly np w grubosci. Czy Wy podczas pierwszego razu czulyscie tez to uczucie rozciagania w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to kwestia podniecenia? Za pierwszym razem mogłaś ze stresu nie być wystarczajaco wilgotna. Czy aktualny partner przed seksem rozgrzewa Cie? A jak bylo przy pierwszym razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mowiac bylam tak zestresowana ze nie pamietam. Na pewno bylam troche podniecona ale przede wszystkim zestresowana. Przedtem nie piescil mnie ani nic bo bylo to troche spontaniczne. Aktualny partner za kazdym razem dlugo mnie wczesniej piescil. Zastanawiam sie jednak czy przy pierwszym razie pochwa tez sie jakos dopasowuje, rozciaga i czy z tego mogl wynikac ten bol oprocz bolu przerwania blony dziewiczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wtedy ze stresu skurczyłaś mięśnie krocza przez co mocniej ściskałaś penisa i czułaś jak rozciąga pochwę :) no i poprzedni mógł mieć większego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma miedzy nimi jakiejs widocznej roznicy. Wg mnie aktualny partner ma praktycznie identycznego penisa pod wzgledem wielkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej prosze, dziewczyny podzielcie sie swoimi odczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest ze glupie tematy sa oblegane a jak ktos prosi o pomoc to odpisuje 1-2 osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, ja jak tracilam dziewictwo mialam identyczne odczucia. Wszystko jest w porzadku . Nie stresuj sie juz. Bylo to 9 lat temu z beznadzienym facetem ktory wtedy wydawal mi sie cudowny :D Teraz mam super meza i sex taki, ze az trzesie sie ziemia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×