Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona23333

Pilnie potrzebuję porady prawnej!!!

Polecane posty

Gość ona23333

Czy jest tu jakiś prawnik? Pilnie potrzebuję darmowej porady prawnej, najlepiej na maila. Jestem szantażowana i nie wiem co zrobić, potrzebuję porady. To bardzo ważne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam teraz na to czasu, jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosie stalo? Ktos ci grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23333
Tak i to juz nie są żarty. To poważne grozby i zostaną jeszcze dzis spelnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPPW
Witam serdecznie. Reprezentuję Kancelarię Prawną Piotra Winnickiego. Dla nas nie ma spraw bez wyjścia. Udzielamy porad prawnych ze wszystkich dziedzin prawa. Zapraszamy do kontaktu 607087078

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23333
Mam pytanie do kancelarii winnickiego, czy w jaki sposób możecie udzielić mi porady prawnej w sprawie gróźb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadaj to pytanie przez telefon - po to został podany, tak na marginesie: sądzisz, że porada będzie za friko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPPW
Witam serdecznie, zapraszam do kontaktu tel.: 607 087 078 lub mailowo: info@kancelariawinnicki.pl. Formę pomocy omówimy przy pierwszym kontakcie, znajdziemy wyjście, które zadowoli i Panią i nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o poradę prawną to ostatnio też takiej szukałem, znalazłem stronę teleradca.pl, zamawiasz rozmowę, oddzwaniają i możesz rozmawiac ile chcesz . Wg mnie w pełni profesjonalne podejście i nie muszę latac po prawnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałeś rację, za niewielkie pieniądze przyjemny pan z portalu www.teleradca.pl wyjaśnił mi co mam zrobić aby wyjść z problemów. Na zakończenie rozmowy powiedział, że poleca się na przyszłość i jak potrzebuję to mi pisma mogą w mojej sprawie napisać. Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Jak szukałem porady prawnej na temat zakładania firmy to zadzwoniłem do radcy ze strony www.teleradca.pl . Właściwie to do mnie stąd zadzwoniono, ale wcześniej musiałem zamówić taką poradę na telefon i wybrać termin, w którym mają się ze mną skontaktować. Fajna opcja IMO. W dzisiejszych czasach człowiek ma tyle na głowie, że taki prawnik na telefon to duży komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy Urząd Skarbowy na podstawie art. 334 & 2 kpk zawiadamia Pana jako: podejrzanego , że w dniu dzisiejszym wniesiony został w Pana sprawie sygn. RKS 157/14 do Sądu Rejonowego II Wydział Karny akt oskarżenia o czyn z art. 18 & 3 kk w zw. art. 55 & kks w zb. z art. 54 & 1 kks w zw. z art. 6 & 2 kks w zw. art. 7 & 1 kks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy Urząd Skarbowy na podstawie art. 334 & 2 kpk zawiadamia Pana jako: podejrzanego , że w dniu dzisiejszym wniesiony został w Pana sprawie sygn. RKS 157/14 do Sądu Rejonowego II Wydział Karny akt oskarżenia o czyn z art. 18 & 3 kk w zw. art. 55 & kks w zb. z art. 54 & 1kks w zw. z art. 6 & 2 kks w zw. art. 7 & 1 kks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilne, czy może ktoś mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej iść od razu na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co policja pomoże? Tu ma byc jakaś sprawa sądowa, tylko nie wiem co znaczą te artykuły co one oznaczają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porady prawne na wysokim poziomie świadczą w kancelarii adwokackiej Miastkowski http://www.kancelaria-miastkowski.pl/ w Koninie. Tam pracują fachowi adwokaci którzy doradzą ci w każdej sprawie i pomogą ci się przygotować do samodzielnej prezentacji w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu najlepiej skontaktować się z jakąś lepszą kancelarią prawną, w http://adwokat-rutkowski.pl/ Gdynia oferują usługi prawne na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam adwokata z Gdyni. Mimo, że mieszkam daleko to kontakt mailowy, telefoniczny a nawet Skaypowy pomógł. Szybko, bardzo profesjonalnie i co najważniejsze, adwokat ma szeroką wiedzę ponieważ zajmuje się wszystkimi dziedzinami prawa w Polsce. Polecam, tutaj strona: http://adwokatkrakowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.rzetelnyadwokat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź również http://goldenstein.pl/. Bardzo dobra kancelaria, byłam tam dosyć niedawno i jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawi36
Zwróć się o pomoc na telepapuga.pl to są porady prawne przez telefon po bardzo niskiej cenie ale profesjonalne przez doświadczonych adwokatów i radców. Bardzo mi pomogli i bardzo się ciesze się miałam możliwość u nich zasięgnąć porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plussmenka
Spróbowałam skorzystać z tej TelePapugi, opłata rzeczywiście nie wysoka a pomoc praktycznie natychmiastowa. Mam małe dziecko i czasami ciężko mi po prostu ruszyć się z nim z domu, także taka porada telefoniczna jak najbardziej dla mnie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraa1
Ja mam problem z moim dzieciakiem... Chłopak ma dopiero 17 lat a mam problem z prawem... Znaleźli przy nim marihuane!! :( Nie wiem co robić mam ochotę go rozszarpac ale przecież go kocham to moje dziecko.. Co zrobić? Szukam właśnie jakiejś porady koleżanka mówi, żeby spróbować zatrudnić prawnika, ale Ja nie mam kasy na takie rzeczy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×