Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co w tym kraju trzeba robić żeby znaleźć pracę za min 1500zł

Polecane posty

Gość gość

Już mnie krew zalewa. Wykształcenie średnie i zawodowe, doświadczenie, prawo jazdy, samochód. Nie dawno straciłem pracę ( firma ogłosiła upadłość ) szukam od miesiąca i nic. Jak już oddzwonią to z jakiejś firmy gdzie szukają jeleni do sprzedaży jakiegoś g******ego produktu. Wszędzie śmieciowe umowy, najniższe krajowe. Ale najlepsze jest to że do byle g******ego zajęcia mają wymagania jak z kosmosu, wyższe wykształcenie, dwa języki i nie wiadomo co jeszcze a płacą zazwyczaj 1200zł. Czy w tym kraju da się normalnie uczciwie pracować i zarabiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-( 1700 netto przy krawerznikach po 10 godz. Albo jedz do naszy przyjaciol z zachodu. To kraj niewolnikow oto polska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W firmach kurierskich jest spora rotacja, cały czas szukają pracowników. Zarobisz więcej niż 1500 zł i jak widzę, nadajesz się. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych czasach jak chcesz 1500 to musisz dobrze obciagać szefowi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawanie duupy pod latarnią albo handel prochami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tata po 40 latach pracy ma 1800zl (specjalista), oto Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć wykształcenie wyższe, 3 zawody, znać 3 języki, grafikę, programy biurowe oraz fakturowanie i bywać czasem telemarketerem. Przynajmniej ja za to dostaję 1600. Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, ja na uczelni z doktoratem miałam 2400. Musiałam mieć drugi etat, żeby się utrzymać w dużym mieście. Po kilku latach dorobilam się jedynie mebli z Ikei. Jak widac wyksztalcenie tez nie pomaga. Wiec wyjechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocna bywa prezencja i aparycja, mój brat na wstępie dostał lekką pracę za 1800 na rękę w małym miasteczku, bo spodobał się szefowej i paniom z biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszukaj na forum g o w o r k, tam jest sporo fajnych ofert, ja polecam prace jako kurier w courier x-press zarabia sie dobrze. Zresztą znajdziesz sporo opinii w zakładce z opiniami o pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×