Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pełnotelnia

prawdopowdobieństwo ciąży???

Polecane posty

Gość pełnotelnia

hej. mam do was ogromnie ważne dla mnie pytanie. miesiaczka zaczeła mi sie 6 lipca krwawienie trwało do 10-11 lipca. następnego dnia tj 12 lipca zabawialiśmy sie z chłopakiem i doszło do tego że On ocierał sie swoim członkiem o miją muszelke dodam że jestem dziewicą i nigdy jeszcze nawet odrobine we mnie nie wchodził i tym razem to też było tylko i wyłacznie ocieranie sie o cała długoś moich warg sromowych łechtaczke wiec wejscie do pochwy też pewnie było pocieranie (tylko pocieranie) wczesniej jak go dotykałam to czubek Jego penisa bylo wilgotny wiec pewnie miał ten śluz który podobno zawiera jakieś tam ilości plemników. takie zabawy trwały jaką krótką chwile potem on skończył już po zabawach oralnych i było po wszystkim wiec sperma napewno nie miała styczności z moimi drogami rodnym. ostatni mój cykl trwał 28 dni z moich przypuszczeń miałam dni niepłodne a owulacja przypadac powinna gdzieś na ok 19 lipca przyjmujac żywotnośc plemników to już (do 7 chociaż wydaj mi sie to mało prawdopodobne gdyż jeśli już mogły by to byc te plemniki przed wytryskiem upośledzone ruchow do tego z niską przeżywalnością) 13-14 lipca powinnam miec dni płodne. dodam że zarówno tego 12 jak i do teraz nie mam sluzu z pochwy jest suchutko czyli raczej dalej dni niepłodne (już wtedy i teraz niesprzyjajace warunki dla plemników). i moje pytanie odnosi sie do tego czy jest jakaś szansa że moge byc w ciaży przecież po pierwsze raczej dni niepłodne, kochany we mnie nie wszedł (moim zdaniem plemnii nie dotały mi sie do pochwy a tym bardziej do szyjki macicy przecież po to facet strzela spermą zeby ułatwic pleminkom droge) niesprzyjajace warunki dla pelmników ze sluzu, raczej do przeżycia jest im potrzeby płodny śluz kobiety który, ja śluzu takiego nie ma do tej pory. pomóżcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×