Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest to mozliwe aby mechanik samochodowy w Niemczech

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Minimalna krajowa w niemczech wynosi 1500 euro czyli 6000zł X Co za głupota !!! Niema stawki minimalnej miesięcznej . Minimalna krajowa jest , ale za godzinę i wynosi 8,75€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden z moich znajomych nie zarabia mniej niż 2.000€/netto. Taka jest stawka początkowa ze słabą znajomością języka i bez zawodu. Niemiec nawet nie splunie na takie wynagrodzenie ale 2-3.000€/mc dla Polaka wystarczy. Ja mam 3.500€/mc, ale na to konieczna jest znajomość języka i wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektromechanik pojazdów samochodowych?? Śmieszne pieniądze.dostaniesz 2000€ ale brutto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie wpisy osób, które chyba nigdy w Niemczech nie były. Akurat zawody związane z naprawą samochodów w Niemczech należą do słabiutko opłacanych. Tak, to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 6 lat doświadczenia jako elektromechanik, ciagle sie rozwijam. Warsztat 4 pracownikow plus szef. Średnio rocznie zarabiam 2116 na miesiac netto pracujac po 10 godzin plus soboty. Pracuje w zachodniej czesci niemiec. Wynajmuje małe mieszkanie w niskim standardzie 410 euro na miesiac. Zyjac jak dziad, nie palac, nie pijac, nie wydajac na rozrywki, jedynie raz na 2 miesiace podroz do Polski, moge odłozyc nie całe 1500 euro. I z tego co wiem to wcale tragicznie mało nie zarabiam. Prawda jest taka że gdybym żył tutaj tak jak w Polsce tj. Normalnie odlozyl bym moze 500 euro miesiecznie. W Niemczech nie ma kokosow, a mechanika samochodowa to bardzo słabo płatna branża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ haaa bracie to ja mam wiecej pracujac w biurze w PL. Wracaj do kraju niz siedzisz z tymi hitlerowcami. I jestem u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechanik  z niemiec
kolego 2.100 euro netto ze sobotami po 10 godzin to powiem ci szczerze ze sie zajedziesz jak te nowe silniki na wąskich łancuchach rozrządu ,psujesz norme tu ,jak slysze o takich chlapaczach to sie lekko denerwuje , podejrzewam ze biegasz z młotkiem po warsztacie jak szalony,jaki ty możesz być wydajny i skoncentrowany po 10 godz dziennie wlacznie ze sobota,toc ty usypiasz przy ważnych sprawach,dodam ja mam dwojke na reke ,na 1 klasie jako kawaler ale po 8,5 godz,dziennie bo pol odliczają na przerwę ,dodam ze bez sobot ,Ceń sie tu tj w DE brakuje mechanikow ,jeśli sie znasz idz o podwyzke ,ja jak chche to mogę isc w sobote ale za sobote mam 100euro .biegnij do szefa ze sie zwalniasz i dostaniesz pozwyzke mowie ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na mechanika ze znajomością (chociaż podstawową) języka 2.000€/netto to słabe wynagrodzenie. Jak masz specjalizację np na samochody ciężarowe to z łatwością zarobisz ponad 3.500€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiecki mechanik np u Mercedesa ma ok. 4.000€/mc i jeszce różne dodatki np darmowe jedzenie w kantynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wypisywac glupoty ze niemiecki mechanik zarabia 4000 euro. Meister z serwisu mercedesa niemiec nie jakis auslander zarabia 3000 netto na 2 steuerklasie. Po 6 latach pracy. Gdyby mechanicy tyle zarabiali to napewno by ich nie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthur
Pracuje w monachium jako mechanik w firmie robiacej prototypy dla BMW i zarabiam 3800 brutto za 140 godzin z tego dostaje na 3 klasie 2800 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×