Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój syn zwariował.

Polecane posty

Gość gość

Ma 17 lat. Interesuje się córką pracodawcy mojego męża, właściwie to mój mąż i jego pracodawca to koledzy. Ale ich córka chodzi do liceum do dużego miasta, tam mieszka, jest na bio chemii, a mój syn kończy technikum. Dziewczyna ponoć ma chłopaka, który gra w piłkę , jeździ na wszystkie mecze. Ma prawo jazdy na te małe auto. Oni mieszkają w mieście, my na wsi. Jak wybić synowi z głowy, żeby nie walczył o dziewczynę u której szans nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Your son must be killed. Unfortunately, I can give you for it only 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie ma szans jak sie zakochaja to zawsze szanse sa wiec zostaw syna sprawy uczuciowe jemu do oceny i sie nie wsadzaj najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taka dziewczyna może w nim zobaczyć ? Nic jej nie może zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pare razy byłam z dużo biedniejszym ode mnie chłopakiem. Nie rozumiem matek takich jak ty. Twój syn zaraz będzie dorosły, a mamusia się wpieprza. Dobrze, że twój syn się w jednej zakochał, a nie każdą noc spędza z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od charakteru tej dziewczyny, jak jest bogatą materialistką to wbije twojego syna w ziemie upokarzając go, dodatkowo ochłodzą się kontakty mąż-jej ojciec a co za tym idzie syn bedzie miał złamane serce, a mąż pójdzie na bezrobocie :) ciesze sie ze moglam pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×