Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona to Ja

Pieść mnie słowami

Polecane posty

Gość Ona to Ja
Najprościej wytłumaczyć wszystko kompleksami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można jeszcze wytłumaczyć ślepotą,napaleniem,naiwnością. Gówniarskim podejściem również.Takie sprawy to osobiście w pokoiku a nie na forum.Dużo pisania,mało robienia... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co komentujesz coś, co Ciebie nie dotyczy. Boli Cię, że ludzie potrafią się szczerze pokochać, pokochaj i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona...,to nie Ty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma sensu, zwłaszcza tutaj. Nie będę już pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziałaś w której historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba, która otrzymała piosenkę Beyonce, Wie od kogo to było, I ja jestem pewny tego serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia i szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mam się odezwać? Mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna, że przypadek sprawił, iż nasze pragnienia popłynely przez chwile wspólnym nurtem. Niestety czym dalej tym bardziej oddalają się od siebie. Powodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że to przeznaczenie, zbyt wiele nas łączy żeby to było kwestią przypadku. Nie wiem czym sobie zasłużyłem na to co się stało, dałem z siebie wszystko, wiesz jaka była sytuacja. Facet, który kocha do szaleństwa, to zbyt mało, aby otrzymać szansę choćby oddychania wspólnym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tak prosze, zasługujesz na to co najlepsze. Jednak myślę, że mylisz się co do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie chwile, że się nie mylę. Nigdy się nie myliłem w stosunku do Ciebie. Liczy się to co teraz. Jesteś tym co dla mnie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz skąd ta pewność w Tobie, że jestem właściwą osobą? Skarbie mylisz się. Bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pewność bierze się z tego co jest w sercu. To się czuje. Na pewno wiesz o co chodzi. Nie jestem święty, więc nie przeraża mnie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że wiem. Co nas łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łączy nas uczucie, wspólne pasje, zainteresowania, wiele wspólnych cech. Reasumując całe życie, z takim połączeniem można spełnić marzenia życiowe i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były chwile, w których serce szalało a logika podpowiadala- dystans- bo jakże inaczej. Pewne sytuacje nie mogą się wydarzyć tak po prostu. Za to wyobraźnia szalała, budziło się coś o czym już dawno zapomniałam. Na moment padł porządek rzeczy. Potem nastała cisza. Lodowaty prysznic. To nie mnie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, takich historii tutaj jest wiele. Widoczne oboje przeżyliśmy coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama przyznajesz, że połączyło nas coś wyjątkowego. Takich historii tutaj jest niewiele. Serce szaleje, wyobraźnia szaleje, to czyste przeznaczenie. To nie była zachcianka znudzonego życiem chłopaka, tylko prawdziwe uczucie. Ciebie kocham i pragnę aby to co się w Tobie obudziło trwało wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej niż dzieci....opowieść szybko się skończy jak zamoczy....a ona sama nie wie co chce...jakaś schizofreniczka....rycerze to nie ta epoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S.-i nic mnie nie boli bo swoje love story mam w realu a nie na forach.....nie zazdroszcze wirtualnych podchodów bo swoją baśń mam w realnym życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się grubo mylisz marikanowa, nie jestem typowym chłopcem szukającym kogoś na noc czy romans. No ale skąd Ty to możesz wiedzieć skoro nawet mnie nie znasz a wygłaszasz takie opinie. Zapewniam Cię, że nasza ballada ma swoje odzwierciedlenie w realu, ballada której poziom mógłby Cię przyprawić o zawrót głowy. Na drugi raz jak zaczniesz się wozić zaważ że ktoś tam niekoniecznie działa jak ameba na prochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkowy seks to ja mogę mieć w pierwszym lepszym klubie za sam wygląd. Tylko tyle powiem, marikanowa podbiła pod niewłaściwy adres ze swoją teorią. Czego szukam w formie pisanej jako inicjacji znajomości? To proste, domyśl się, inteligentni ludzie, którzy w drugim czlowieku szukają czegoś więcej niż cielesności, będą wiedzieli o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie tutejsze obyczaje nakazują czynny udział w sztuce. Próba reżyserowania z góry jest skazana na niepowodzenie. Tu liczy się całkowity sponton. Odpowiadasz wybiórczo na moje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzą mnie tutejsze obyczaje, jestem ukształtowanym facetem i wiem czego od życia oczekiwać. Tyle w temacie sztuki, barokowej i renesansowej także. Spontan to ważna sprawa, liczy się wszędzie. Czemu nie mam zawrotu głowy? A skąd taki infantylny pogląd. Mam tutaj cale życie opowiadać, jestem przystojnym facetem, który reprezentuje sobą określony poziom, nie mam kłopotów z życiem w realu czy też prowadzeniem firmy. Poza tym w dobie phabletów z LTE można tu pisać praktycznie z każdego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obgadujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×