Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sposób na zmarszczki mimiczne

Polecane posty

Gość gość

macie jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się zmarszczek mimicznych? jakś super krem którego jeszcze nie znam albo zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intraceuticals bezpobolesne i bardzo skuteczne, robione w PIękności dnia w warszawie. jesterm mega zadowolona z zabiegu i z efektu przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki sposób... Zachować kamienną twarz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety trudno się go pozbyć, jeśłi kremy i ćwiczenia nie pomagają to czasem lepiej wybrać się na jakiś zabieg, jest mnóstwo bezbolesnych i bezinwazyjnych metod, po których cellulit znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki cellulit? wątek nie o tym.... ale ze zmarszczkami w sumie jest podobnie też są trudne do pozbycia jak już się pokażą..... dlatego lepiej zapobiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam dermorolera + kwas hialuronowy potem dobry krem mam 47 wiosen i nie jedna osoba zdziwiła się wyglądem , jedna rada nim zaczniecie co kolwiek używać zapoznajcie się z tym dogłebnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy to naciaganie na kase,nie przedostaje sie przez skore to bajka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina01010101001
Alternatywą dla rollera jest mezoterapia mikroigłowa. Najlepiej ta w formie mikrodermapena. Głowica maszyny wyposażona jest w mikroigiełki (tak jak roller), które wysuwają się i chowają w dużą szybkością wykonując mikronakłuwanie skóry. Osobiście polecam tą metodę. Jest dużo bardziej przyjemniejsza w doznaniach niż roller oraz daje lepsze efekty (zakuwanie jest precyzyjniejsze). Zrobiłam pierwszy zabieg w w zeszły piątek w Warszawie w klinice Body and Beauty Clinic i już wybieram się na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są domowe zabiegi, profesjonalnymi narzędziami. Osobiście polecam rollery ze strony yourspa.pl ! Super efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyczne myslenie
Ludzie, ktorzy tutaj reklamuje swoje salony - to pachnie brakiem profesjonalizmu, desperacja i wyglada żałośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darmowy isc na bagna lub rowy wykopać kozen żywokostu ugotowac w smalcu przepisów jest od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do drogeri, kup sobie piling do cery suchej syosuj mim.2 razy w tygodniu, kup maseczki przeciw zmarszczkom,serum, moja mama stosuje niedawno masc na hemoroidy smierdzi ale splyca zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...moja mama stosuje niedawno masc na hemoroidy smierdzi ale splyca zmarszczki " x ale rozumiem,że spłyca zmarszczki na poopie :P a tu o mimicznych piszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masc na hemoroidy splyca zmarszczki na twarzy, moze niektorzy nie wierza ale warto! Dobra jest tez masc retimax, oraz z zywokostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rollix

Mój lekarz polecił mi delikatny wypełniacz Restylane skinbooster i faktycznie efekt jest znakomity. Naturalność, świeżość, błysk. Bardzo polecam bo fajny i długotrwały efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×