Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka 3 roku

bardzo się boję jutrzejszej pracy na kasie

Polecane posty

W sumie w każdej pracy jest stres :( Na produkcji trzeba znosić patologiczne towarzystwo i dużo dźwigać, jest hałas i ciężka harówa. Ulotkowicz ma przegrane, bo nikt nie chce brać ulotek i można spotkać dużo znajomych. Sprzątaczka też musi fizycznie zapierdalać, ale za to nie musi znosić humorów innych ludzi/klientów, robi sama swoje i tyle. Kasjerka czyli ja :( :( :( musi być skupiona, patrzeć ile pieniędzy dostaje do ręki i ile wydaje, trzeba szybko kasować produkty, jak coś pójdzie nie tak to robi się zator, ludzie krzyczą i krzywo patrzą, wyzywają, najbardziej się tego boję, ze bede powolna i że z tego powodu ludzie mnie zniszczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
May I rape you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz wieczorem i obciagnij. Nikt cie nie pozna nikt cie nie zniszczy i ci kasa za darmo wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydzę się seksu za pieniądze ze starymi fajfusami. Poza tym jest ryzyko, że się wyda. I co? Będę dziwką do końca życia. Przez internet też ciężko znaleźć uczciwego sponsora. Każdy chce fotkę na wstępie. Co jeśli jakiś szajbus rozpowszechni takie zdjęcie albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat i 19 cm. Jak jesteś ładna to dam ci za loda 200€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie rozpowszechni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbiję do 300€ za loda i pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szyko idzie to masz druga wyplata:-) byle w raporcie sie zgadzalo:-) nauczysz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę jestem w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem bo pobiłem do nieprzytomności gościa ze szkoły, co prawda go zastraszyłem, ale i tak może to zgłosić na policję, a wtedy będę miał przej*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje IP jest namierzone, za narkotyki zgłaszam cię na polocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ciebie chyba zaden dobrze niewyrochal ,ty sama siebie nierozomiesz. Pijesz palisz w ciazy jestes pipsko cie swedzi i masz 16 lat. Idz sie bzyknac stres ci przejdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko trzeba sprawdzić co naprawdę bierzesz. Jutro spodziewaj się wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ci mowie obciagaj po ciemku. Po ciemku nikt cie nie rozpozna. Na dworcu duzo ludzi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłem z komendy. Zgłoszenie zostało przyjęte, ale mają bardzo dużo pracy, dlatego przyjadą do ciebie dopiero za 3 dni. I to nie są żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×