Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the smurfs

Czy dobrze napisałam list w języku angielskim niech ktoś oceni

Polecane posty

Właśnie udało Ci się sprzedać jakiś przedmiot przez Internet. Napisz list do znajomego z Anglii. • Wyjaśnij, co postanowiłeś(-aś) sprzedać i dlaczego się na to zdecydowałeś(-aś). • Wspomnij, jak zachęciłeś(-aś) do kupna tego przedmiotu i o co pytały osoby zainteresowane kupnem. • Wyraź zadowolenie z uzyskanej ceny i napisz, na co przeznaczysz pieniądze. • Poinformuj, w jaki sposób chciałeś(-aś) przekazać tę rzecz nabywcy i jaki problem wyniknął w związku z jej przekazaniem. Dear John How are your? I’ am writing to you about that I decide, sale old computer television. I need very money. I have very situation finance. I gave advertisement in internet. People asked about the year of equipment, whether it is good, what is the image. My price for television be two thousand. I happy very with sum. I want, allocate money in Holiday in Spanish and extra clothes. I go to expensive restaurant in Mexico. I want live very luxury hotel. I wanted to give this TV a tenant personally, but a lot of problems arose. I no had, documents in television, because old utensil. I lost documents. I was very depressed. I look in kitchen, in big room. Finally find in bathroom. Almost ended up in hospital Waiting to hear from you I greet you very much I would like you to go on holiday to Spain See you soon xyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, dla mnie to ostatni dzwonek na to by zdać maturę i iść na studia. Mam już 25 lat, prawie że. Niech ktoś oceni i powie ile by mi dał za to punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest za dobrze. w miare zrozumiały ale gramatycznie- porażka.. jak dla mnie 2+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 plus to nie oto chodzi, ale oto ile byś mi przyznała punktów. Z 5 pkt by było? na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli gramatycznie porazka, to jesli zdajesz podstawe - jest okej, pamietaj, ze w liscie jest tylko 1 albo 2 pkt za gramatyke, liczy sie tylko info. a jaka zdajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie podpunkty zawarlas - to juz 4 pkt masz kompozycje, wstep, itp - 3 pkt nawet jesli odejma wszystkie punkty za gramatyke, to i tak jedyne pkt jakie odejma Ci na maturze wlasnie za ta gramatyke, oczywiscie jesi to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdaję na poziomie podstawowym, maturę z 2011 roku. Postanowiłam że już teraz będę walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz, prawda? To prostu word salad, tak jakbys nigdy nie uczyla sie angielskiego, tylko wziela przypadkowe slowka ze slownika. Nigdy w zyciu nie widzialam tylu bledow w jednym krotkim tekscie, u studentow jakiejkolwiek narodowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dostałabym 7 pkt? to w sumie może wyszłoby tak, żeby maturę zdać. Chcę iść na studia pedagogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, walcz, bo to rzeczywiscie ostatnia szansa, a w sierpniu zdajesz tylko angielski i skladasz na II termin, tak? jesli chodzi o list, to tak jak wyzej napisalam, mozesz miec i 200 bledow, pamietaj o ZAWARCIU WSZYSTKICH PODPUNKTOW, WSTEPU I JAKIEGOS MINI ZAKONCZENIA a wtedy musza przyznac Ci wszystkie punkty z wyjatkiem tych 2 z gramatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak oceniają na maturze, może faktycznie odejmują tylko 1 punkt za gramatykę. tak czy siak, spróbuj napisać taki sam tekst bez korzystania z pomocy słownika (bo wyraźnie widać, że ze słownika albo innej pomocy korzystałaś). tekst jest mocno niespójny, a błędy gramatyczne powodują, że niektóre zdania nie mają sensu. Polak może się domyśli o co Ci chodzi, jednak jak czytałby to ktoś anglojęzyczny to miałby problem ze zrozumieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego, ze tyle bledow? napisz ogloszenie i list, a po odjeciu pkt za bledy i tak bedziesz miala juz 10 czyli 20% zrob kilka zadan ze sluchu czytanke pare podpunktow chociaz i 30% masz jak w banku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo kiepsko kto w liście pyta haw are you poza tym zapominasz o a i the nie wspomnę juz o innych bledac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak oceniają na maturze, może faktycznie odejmują tylko 1 punkt za gramatykę. tak czy siak, spróbuj napisać taki sam tekst bez korzystania z pomocy słownika (bo wyraźnie widać, że ze słownika albo innej pomocy korzystałaś). tekst jest mocno niespójny, a błędy gramatyczne powodują, że niektóre zdania nie mają sensu. Polak może się domyśli o co Ci chodzi, jednak jak czytałby to ktoś anglojęzyczny to miałby problem ze zrozumieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odwrót w 2015 zdaje maturę bo mam jeszcze matematykę. Zaliczone mam tylko takie egzaminy jak polski, polski ustny, angielski ustny (na komisji powiedziano mi że jest duży postęp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to jest po prostu zart. Osoba anglojezyczna w zyciu by nie zrozumiala. Widac, ze myslisz po polsku a potem kalkujesz to na angielski. Zeby sie nauczyc jezyka, trzeba w nim myslec! Inaczej nie masz szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stać mnie na dzienne, muszę jeszcze pracować, idę na zaoczne. Zależy mi na tym by nie poprzestać na licencjacie, nawet nie na magistrze a na doktoracie z pedagogiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak angielski na maturze jest prosty, min dlatego, ze laczna ilosc pkt na maturze z gramatyki biorac pod uwage jakies ogloszenie i list to chyba 4 pkt, czyli 8% a jesli zalezy Ci na tym byle zdac, to bedzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ustnej maturze miałam 6 pkt, właśnie tak jak piszesz. Mówiłam po angielsku słówka, które przekalkulowałam na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boze, doktorat z pedagogiki i to jeszcze w Polsce! Ale pseudo wyksztalcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, znaczy zamierzam ćwiczyć angielski cały czas, by mi punktu na maturze nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam jeszcze o dziennikarstwie ale po prostu nie wiem, nie wiem czy moja lekka wada wymowy, nie byłaby problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicz, zawsze Ci sie troche przyda i zwiekszysz swoje sznase? a co do babki ktora krytykuje pedagogike, to jest to podstawa o jakiejkolwiek pracy w zawodzie nauczyciela i nie tylko, nie jest to zly zawo, jasne, ze sa konkretniejsze, ale sa i duzo gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..dziennikarstwo, tominimum 2 jazyki obce na dobrym poziomie, znajomosci, duzo szczescia i mocna psychika, niezalzny dziennikarz sie nie wybije w tych czasach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie, najpierw muszę się postarać oto by nauczyć się języka angielskiego, potem może nadrobić trochę niemiecki i rozpocząć naukę hiszpańskiego. Dlatego lepiej zdecydować się na prostszy kierunek z pedagogiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×