Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the smurfs

Czy dobrze napisałam list w języku angielskim niech ktoś oceni

Polecane posty

Gość gość
Zeby sie nauczyc angielskiego i wyjsc z tego co tu prezentujesz to jakies 6 lat solidnej nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czasu uczyc sie kilka lat po to, zeby wystartowac na niepewne dziennikarstwo, a po skonczeniu studiow, bedac po 30 lapac ogony w pracy, lub co popadnie, idz na cos pewnego co nie bedzie wymagalo od Ciebie rzeczy, ktorych nie potarfisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego myślę o pedagogice, nie wiem tylko czy z dyskalkulią można.. chodzi o sam papierek, najlepiej państwowej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja angielskiego i rosyjskiego nauczyłam się w 1 rok, na to wcale nie trzeba 6 lat a odrobinę chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne w rok -- w rok to mozna opanowac podstawy. Ale nie masz szans na normalne funkcjonowanie w tym jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie, czuje że to jest coś dla mnie a która lepsza pedagogika specjalna - specjalizacja resocjalizacja czy pedagogika opiekuńcza. Myślałam również o studiach na pracownika socjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabazielona
dlaczego przez tyle lat życia nie nauczyłaś się jeszcze angielskiego? koniecznie idź na kurs, chyba są nawet jakieś darmowe, przecież to wstyd nie znać języka. nie zapominaj, że na studiach też będziesz miała angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym i tego boje się najbardziej ale moim celem jest teraz matura, im szybciej tego dokonam tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabazielona
słuchaj, może nie ma sensu iść na studia, skoro musisz podejmować taki wysiłek, żeby się na nie dostać. po pedagogice bardzo trudno znaleźć pracę. teraz są różne ciekawe kierunki w szkołach policealnych, naprawdę duży wybór, a znaleźć pracę pewnie łatwiej niż po takich studiach. może warto pomyśleć o wykwalifikowaniu się w jakimś zawodzie zamiast iść na studia, które mogą wcale nie dać Ci pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w stopce masz, że interesujesz się fotografią-może warto zostać fotografem, do tego nie potrzeba studiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli faktycznie można zdać maturę z angielskiego władając nim na takim poziomie to jestem mocno zniesmaczony poziomem polskiego szkolnictwa. Proponuję wymyślić kolejną przypadłość typu dyslingwistyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam, zamierzam iść na studia tylko dla papierka :) a fotografia to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwieje moze lekko twoje watpliwosci - studia z jakiejs pedagogiki zrobione dla papierka bez zadnego doswiadczenia w wieku 30 lat nic ci nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlacz sobie na youtube skecz pt.list od pipy tam idealnie jest przedstawiona znajomosc j.angielskiego przez przecietnego mieszkanca Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 pkt dostaniesz za to wypracowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×