Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

No I ktos mi po sie po jakiegos grzyba obudzilam sie o5.30- idąc spac o 12? :/ a mam dzis ganiany dzien i bede zasypiam za kierownica jak znam zycie :/ I i mi siostra wczoraj potwierdziła co podejrzewalam- brzuch już zaczyna rosnąć- nie bedą w pracy zachwyceni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :)) ja wstalam o 7 bo psy chcialy na dwor haha masakra :) a teraz juz po sniadanku wiec pisze :) ja nadal jem w miare wszystko ale nie podchodzi mi mieso , szynka itp itd nie wiem dlaczego ale nawet jak ten zapach poczuje to mnie odtraca :p co u was? Ja dalej spiaca :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nana,a ty planowalas ciaze?czy zaliczylas przyslowiowa wpadke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kretyn-ka, miej odwagę się zalogować gościu! Widzę, że teraz na Ciebie Nana kolej ...olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mialam 2 psiaki Yorki ale 3 tyg temu jednego mi przejechał sąsiad debil,wielka strata,straszny ból do dziś łza się kręci... Jak Nadusia się urodziła to jak mąż był w pracy to ja wychodziłam z nimi na dwór,jak była malutka to spoko leżała w łóżeczku ale jak już była starsza to z nią wychodziłam,musiało to śmiesznie wyglądać.Dasz jakoś radę,my kobietki jesteśmy silne i wiele damy radę znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wstawanie to moja mała wstaje o 5 30...a teraz po nocach marudzi bo zęby idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
witam dziewczynki :) ja mam za sobą ciężką noc męczyly mnie mdłości do tego stopnia że nie mogłam zasnąć :( nawet nie wiem o której zasnęłam bo o 1 jeszcze nie spałam :( ale z tym rannym wstawaniem też tak mam obudzę się i koniec po spaniu a zawsze jak tylko nie musiałam nigdzie wstawać mogłam spać i spać. Słoneczko świeci więc jest dobrze :) Niestety popołudniu znowu do pracy i tak do końca sierpnia codziennie bo mój zastępca na L4 ale z początkiem września ja uciekam na wolne :) Też mam pieska więc spacerek również zaliczony ;) ja mam taką mała maskotkę s**t-tzu tylko do tulenia mało co szczeka :) tylko na domofon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna :/ a no ja mam dwa husky takze troche pracy przy nich jest ale sa grzeczne na szczescie a co do goscia to mam to gdzies co pisze , przez internet to moze byc mocny w gadce tylko :) wiec igmorujemy dziewczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kati 34,zostawialas same dziecko w domu?i wychodzilas z psami?zero odpowiedzialnosc z twojej strony... a ty nana moglas myslec wczesniej,i zajsc w ciaze jak skonczysz szkole a nie teraz biadolisz co z praktykami...zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dwa haski. Normalnie podziwiam. Mam nadzieje że masz chociaż ogródek gdzie mogą polatac same. Moje mdlosci dziś pobiły rekord. Nawet po wodzie z kibelkiem rozmawiałam. Zdycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko mamy duzy ogrod bo mieszkam w domku takze maja gdzie biegac a z reszta chodza dziennie biegac z kims z rodzinki takze luzik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Dziewczyny miałyście ignorować :) poprostu wogóle nie nawiązujcie do wypowiedzi gościa i już tak jakby nie było żadnych komentarzy od niego.Bo cokolwiek byśmy tu pisały to każdy ma prawo życ jak chce i nikt nie będzie nas oceniać.Bo po pierwsze nie zna nas po drugie ktoś kto siedzi na necie tylko po to żeby dogryzać innym to chyba nie bardzo sam jest szczęśliwy.Pewnie zaraz mi sie dostanie :) ale mam to gdzieś.Nana ja rónież pierwszą ciążę przeszłam w ostatniej klasie technikum :) i co do praktyk sie dogadałam :) i mam super mądrą córeczkę maturę zdawałam razem z nią w 8 miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie tym nie przejmuje , dziecko jest wazniejsze nie usune ani nic a szkole zawsze mozna skonczyc :) chociaz i tak skoncze ja teraz w ciazy a nie pozniej :) a gosciu ma cos z glowa skoro boi sie nam przestawic i pisze z anonima :) ... jakie macie plany na weekend? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
ja niestety w pracy popoludniówki a do południa leniuchowanie :) no chociaż zaraz chyba czeka mnie jeszcze wycieczka do sklepu z córką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj wieczora wymiotuje... Cala noc... Do tego maluch nie chciał spać bo żeby i jestem zimno dzisiaj... Haha... Męża do pracy wyprawilam i trzeba poogarniac trochu...a ja nie jem prawie nic bo mdli po wszystkim... Po kawie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
witam w tym pieknym slonecznym dniu :) Ja podobnie jak Nana moge jesc wszystko ale od wędlin i mięcha z daleka :D a tak poza tym to mdłości mdłości i mdłości chociaż ostatnio lekarz coś wspomniał że na mdłości witamina b6 pomaga, może więc trzeba wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo masakra , biedna , ja nie wiem ja nie mam zadnych mdlosci itp kurde zaczynam sie martwic ze cos ze mna nie tak :\ wy wszystkie macie jakies objawy a ja nic :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana sama mówiłaś kazda ciąża inna... Ja przy pierwszej nie miałam nic oprócz wielkich cycków :P przy drugiej lekkie mdlisci a teraz to masakra. Idę na orbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Dokładnie nie ma się czym przejmować, tylko się cieszyć. Skoro nie masz żadnych dolegliwości od poczatku ciaży to widocznie taka twoja natura. Gorzej jak ktoś ma mdłości i inne objawy i nagle ustają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie martwie sie :) pojde w srode na usg to sie wszystkiego dowiem :) a teraz robie ciacho : rolade czekoladowa z kremem jagodowym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi- co sie stało? Anna- ja tez z tych bezobjawowych raczej i tez zaczynam schizowac Byle do wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze otwieram dzien- kolejna bezsenna noc- a za kołkiem to myślałam ze usne wczoraj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie śpię od trzech godzin, szykujemy się do chrztu synka przyjaciółki. Oko mam spuchniete, więc dobrze że za fotografa będę robić przynajmniej takiej pamiątki nie będę miała. Mam zapalenie spojowek no ale antybiotyków odmowilam ze względu na maleństwo oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) no to dobrze ze odmowilas tylko zeby ci to przeszlo... kurcze ale dzis brzydka pogoda za oknami az sie chce spedzic cala niedziele w lozku :) eh zbliza sie jesien , zima masakra musze kupic jakas kurtke bo pewnie w moja sie nie zmieszcze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja mam już dosyć - pogoda straszna a ja od rana czuję się okropnie nie mam czym oddychać ciągłe mdłości, chyba wypróbuję te czopki od gina żeby chociaż trochę sobie odpocząć. A jak wasze samopoczucie w niedzielny poranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! u nas też pogoda okropna,zimno,leje i wieje a ja jak zwykle ciężka noc przez ząbki Nadii i jestem jak zawsze śpiąca. Jutro idę na wizytę do ginekologa ale prywatnie, tam gdzie chodziłam w 1 ciąży.Dr Gagoś jest dobrym,cierpliwym,delikatnym lekarzem nie tak jak ten z Nfz.Chciałam zaoszczędzić na wizytach i badaniach ale mój mąż stwierdził, że w czym 2 dziecko jest gorsze od 1 żeby chodzić do tych konowałów, których o wszystko musisz pytać i prosić żeby dostać skierowanie na badania. Jutro w końcu zobaczę swoje maleństwo...trzymajcie kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×