Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Malenka92
Hej, ja mam na 25 kwietnia :) Pozdrawiam kwietniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do internetowego meblowego sklepu mebelmania.com gdzie znajdziesz rewelacyjne meble praktycznie do każdego pomieszczenia. Ceny dużo mniejsze niż w sklepach stacjonarnych i szeroki wybór nowoczesnych mebli – dodaj, że informację znalazłeś tutaj to udzielę 3% rabatu. Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz interesującą Cię zakładkę. Pozdrawiam i zapraszam MEBELMANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze jakas mamusia nie ma fotelika dla dziecka to zapraszam na aukcję. Chce niedrogo sprzedać fotelik dla dziewczynki. Bezkolizyjny. W testach ADAC otrzymał aż 4 gwiazdki (można to sprawdzić na stronie fotelik.info) :) http://allegro.pl/show_item.php?item=4846509048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam problem jestem w 36 tc. Dostałam skierowanie na ktg do szpitala na które mam chodzić raz na tydzień. Dziś po badaniu pielęgniarka poinformowała mnie ze wynik zostaje u nich i zero śladu ze miałam wgl takie badanie wykonane. Moja lekarka prowadząca chyba powinna mieć wgląd do takich wyników. Tym bardziej, że dostałam skierowanie do szpitala w którym nie zamierzam rodzić więc równie dobrze mogłabym wgl nie udać się na badanie bo wgl nie mam żadnego potwierdzenia ze tam byłam...Czy szpital powinien wydać mi te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie i tak jesteś już po porodzie... ale jeśli płaciłaś za ktg to muszą Ci wydać. Jeśli miałaś skierowanie itd. to powinni Ci chociaż kserokopie wykonać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie staraczki. Zostały mi 4 opakowania utrogestanu, jeśli któraś potrzebuje, piszcie: mamuska1401@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×