Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Pola_88
nie działają mi te linki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caławtrawie witaj:) ja tez OM miałam 19lipca, wizyte mam 15 wrzesnia, nie ide wczesniej bo nie ma to sensu, w pierwszej ciazy poleciałam juz w 5tyg i miałam tylko powiekszona macice, nic nie było widac, w drugiej poleciałam w 6tyg to było widac pecherzyk, teraz jak pojde to bedzie tydzien 9, mysle ze w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia mam nadzieje że na monitorze było więcej widać niż na zdjęciu. I mam szczerą nadzieje jutro zobaczyć coś podobnego choć to trochę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mam przed sobą zdjęcia moich zabek i pierwsza w 7tyg6dni miała 13mm a druga w 6tyg4dni miała 0,71mm i obie były widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno zobaczysz:) moje dwa cuda właśnie mi suszarkę z praniem demolują :) co robicie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, normalnie taka ze mnie przyszła mamusia że nawet nie chce mi się policzyć w którym tygodniu i dniu jestem. Lekarz mi to jutro powie :). Teraz wam powiem co rano zamiast herbaty sobie zapodalam. I mdlosci przeszły :). Radlerka cytrynowego bezalkocholowego. chwała producentowi za wymyślenie takiego napoju. Zresztą ja procentów to w ustach nie miałam od jakichś 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad nie wiem pomysle nad tym haha :) chociaz ja to teraz ciagle bym jadla rosol hahah ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś koncze piaty jutro będzie szosty:) wiec 10 będzie ładnie widac:) mi na jakości pomaga woda z cytryna. Te cale radlery otp maja duuuzo cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię mielone z kapusta mloda i ziemniaki. Robie przede wszystkim dla męża bo dzieci wola zupki. A ja nie mam w ogóle apetytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jutro zaczyna sie 10 tydzien a ja nadal nic nie czuje :(( nie wiem moze mam tak jak poprzednia dziewczyna albo co innego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze rybke zrobie , no nie wiem ja tez nie mam ochoty a szczegolnie na mieso i wedliny , feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe schizuj się po prostu dobrze znosisz ciążę. Nie kazda musi mieć mdlosci a na ruchy jeszcze za wcześnie. Ja przy pierwszej też nic nie miałam. A moja siostra rzucała dalej niż widziała a było pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurnia ja chyba do jutra nie wytrzymam. Coś mi się zdaje że dziś w szpitalu wyląduje. Przy aplikacji luteina brązową maź zauważyłam. Kurnia musze sprawdzić czy mój lekarz dziś przyjmuje a jak nie to popołudniu do szpitala się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby :) tylko usg mam dopiero na 17.20 wiec jeszcze jutro caly dzien bede sie stresowac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Hej Dziewczyny:-) tez chce do was dolaczyc:-) termin mam na 11 kwietnia:-) wczoraj bylam na USG i widzialam piękny zarodek z bijącym serduszkiem, to bylo najpiękniejszy widok jaki moglam sobie wymarzyc:-) tydzień temu jak bylam to widzialam tylko pęcherzyk a w tydzień się tak bardzo zmienilo ze moja fasolka ma juz 5,5mm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje :) to dopisz sie kochana do tabelki znajdziesz ja na poprzednich stronach , skopiuj i wpisz swoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____xxx___3___Lublin nana94___________20______02.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 lena15____________30______05.04____xxx___2___kraków Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp frugo28___________28______ 07.04___xxx____1 ewag_____________38_______07.04___xxx____2 Londyn misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 Ladyfox ___________34._____18.04.____xxx.___1 LyLy88_____________26______x_______xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin ma LENKA________23_______28.04_____xxx___3 jastrzebie Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa___________29______26.04_____xx___ 3 paulina00023_________23_____11.04_____xx___1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nas coraz wiecej super :)) kurcze zazdroszcze wam , wy juz wiecie ile ma mm , widzialyscie wasze dzidzi , mialyscie usg , slyszalyscie serduszko a ja jakas opozniona jestem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obliczen wynika ze jutro zaczynam 10 i jutro mam pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana nie wszyscy słyszeli serduszko, bo ja nie... A na monitorze było widać tyle co na wydruku...ale jak się robi usg przez brzuch w 9tygodniu to ja się nie dziwię, że taki efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Nana ja bylam w 8 t na usg i na zdjeciu juz ladnie bylo widac osóbke wiec u ciebie w 10t na pewno bedzie super widac , az ci zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×