Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewiędziesiąt dwa

W piątek mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość dziewiędziesiąt dwa

smutno, smutek mnie ogarnia bo już pewnie nikogo nie poznam. Nigdy nikogo zresztą nie poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Ja mam 23 lata i też nie miałem. Lepiej byc chłopie samemu, niż z byle kim. Trzy temu byłem ostatnio na randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
trzy lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Ja nigdy nie byłem na randce. Jak dla mnie lepiej być nawet w relacji która się rozsypie za niedługo niż sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 18 lat i też nigdy nawet nie rozmawiałem z dziewczynami.Dużo dziewczyn wysyłało do mnie sygnały zainteresowania uśmiechały się itp a ja tak się wstydziłem że aż udawałem że mnie to w ogóle nie interesuje spoko ziomuś nie jesteś sam,jest nas wielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Ja nawet nie szukam kobiet, kiedyś byłem zauroczony, ale zapewne bez wzajemnosci. Kilka razy umawiałem się przez neta, ale już porzuciłem te sposoby, ogólnie to ja szczęścia nie miałem, nie tylko do kobiet, ale też i do ludzi, których spotykałem ciągle na swojej drodze, więc do końca to pewnie i tak ode mnie nie zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja niedługo będę miał 39 i też nie miałem. nie dramatyzuj. przed tobą jeszcze wprawdzie najgorszy okres ale jakoś do 30-35 przeleci i ci się odechce "dziewczyny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Ja pierniczę, już myslałem że napiszesz 'przed tobą jeszcze całe życie" a ty mnie skreślaś całkowiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja cię skreślam tylko twoje koleżanki. ja cię nawet nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Ja nie mam żadnych koleżanek, jak już mowilem nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek kogoś nawet poznal po kolezensku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w szkole, na koloniach czy w ogóle gdzie spędzasz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
No to zupełnie tak jak ja,nigdy nie rozmawiałem z żadną dziewczyną a mieć to już w ogóle dla mnie to wszystko już jest zjawiskiem wyobcowanym.Musisz zacząć coś robić w tym kierunku bo inaczej dożyjesz do 60 bez żadnej laski na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Nigdzie nie spędzam czasu. Czasem idę na rower i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu czyli gdzie? w centrach handlowych i rozmaitych innych "obiektach rozrywkowych" kobiet pełno. to samo w szkołach, firmach itd. nie gadaj że wszystkie panny siedzą w domu. no jasne. jak się włóczysz po lesie to tam się trafiają rzadko. ale "wystylizuj" się, idź do klubu jakiegoś i rwij lahony. ja tego nie potrafię i nie lubię więc jestem 39 letnim prawikiem i będę prawikiem do końca życia. ale to jest właśnie sposób na poznawanie lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Nic na siłę, może za bardzo chcesz miec dziewczyne, zresztą po twoim podejsciu widac, że nawet związałbyś się z byle jaką dziewczyną, tylko żeby z nią byc, to trochę zalatuje desperactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chciałbyś mieć nie wiadomo jak piękną podczas gdy jesteś zwyczajnie przeciętny. CAŁA TAJEMNICA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak komuś hormony buzują, ma dwadzieścia parę lat i nigdy nie miał dziewczyny a wszyscy wokół mają to raczej trudno się "desperactwu" dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
W centrach handlowych to najczęściej z asystą są a to nie atmosfera do zawierania znajomości. BLEEE żygać mi się chcę na tą sytuacje/ Wydaje mi się że tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Chciałbym żeby miała ładną buzie ale nie chodzi mi o uprawianie z nią seksu tylko żeby nudno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci tak. jak nie jesteś fajny, nie podobasz się kobietom to obojętne czy "z asystą" czy bez asysty i tak będzie cię chciała spławić. a jak jesteś fajny i się podobasz to poderwiesz i ją i jej asystentkę. szukasz sobie wymówek, usprawiedliwień, podczas gdy problem jest z tobą. albo to zaakceptuj i uznaj że laski nie są dla ciebie albo zacznij postępować tak jak faceci na których lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładną buzie? ty już kiedyś tu wymieniłeś wymagania odnośnie koloru włosów, oczu, wymiarów... idź sobie poszukaj lepiej dziewczyny w formacie JPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
To k***a idzcie na d****** jak ktoś nie ma szczęścia w miłości, to tak już jest. Jedni mają, drudzy nie mają, ja nie mam szczęścia do kobiet, trafiałem na nieodpowiednie i już nie szukam żadnych. Mój znajomy ma 26 lat lat i miał pare lasek i z tego co wiem, to żadnej nie w*******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
No ale później napisałem że są umowne czego nie doczytałeś i akceptuje rozbieżności w różne strony. Magda i Wera są tu dla mnie szablonowym przykładem. Taką buzie jak one mniej więcej powinna mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
A co to niby znaczy być fajnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dniepr92
Też bym chciał dziewczynę mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×