Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cytrynka11533

wymiana drzwi wejściowych i wewnętrznych

Polecane posty

Gość gość
Bierz jakeis solidne drzwi. Mi najlepszy model doradzili ludzie z handbud.com.pl. I przede wszytskim - czuje się bezpiecznie we włąsnym mieskzaniu, nie mam obaw że ktoś mi się włamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dobre drzwi dopiero dostaliśmy w tej firmie www.robsan.pl super się prezentują i są w świetnej jakości, na czym zależało nam przede wszystkim. Bardzo polecam, dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolkin
Urzędowski ma dobre produkty w półce powyżej 5 tys. Podobnie jak Stolpaw. Poniżej tej kwoty warto jest rozejrzeć się za stalowymi, Wikęd, KMT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór wśród producentów drzwi zewnętrznych jest w Panel-Pol (Kraków) http://panel-pol.com.pl/kontakt , zresztą kupisz tam większość rzeczy do wykończeniówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnastasiaFiFi
Jeżeli chodzi o drzwi do biura, to większość ludzi wybiera te szklane, jednak dbając o bezpieczeństwo nie warto na nich oszczędzać. Dodatkowo warto się zabezpieczyć w rolety antywłamaniowe, proszę na ten temat przeczytać więcej http://www.activeholidays.pl/montuje-w-biurowcu-nowe-drzwi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również www.robsan.pl dla mnie to hit, bo kupiliśmy w dobrej cenie i jakości, a to się zdarza naprawdę rzadko! Szkoda że późno się zorientowaliśmy że taka firma istnieje, z cała pewnością zrobilibyśmy więcej tam zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy w www.okna-dsystem.com.pl polecam, maja dobre jakościowo w rozsądnej cenie, urządziliśmy w ten sposób cały dom w drzwi oraz okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam właśnie drzwi od www.okna-dsystem.com.pl, u nas sprawdziły się jak żadne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź tutaj http://www.traktdrzwi.pl/ , ta firma zajmuje się stolarką otworową. Według mnie lepiej zamontuj drzwi antywłamaniowe. Troszkę są droższe, ale czujemy się bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogoliczka1
Na pewno drzwi z Opola marki Kapica są solidne i warto w nie zainwstować. Można sobie na ich temat poczytać tutaj http://www.kapica.pl . Firma ma stałych odbiorców za granicą, więc ich asortyment jest naprawdę wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne i stabilne drzwi można znaleźć www.skladokienpremium.pl Sam miałem okazje się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również w ubiegłym roku zakupiłem u nich drzwi do swojego mieszkania i stwierdzam, że był to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z Szczecina i okolic, którzy poszukują porządnej firmy oferującej dobrej jakości drzwi mogę polecić www.abra.szczecin.pl W swojej ofercie mają drzwi zewnętrzne do mieszkań i domów oraz drzwi wewnętrzne. Mają niezłe ceny jak za tak wysoką jakość oferowanych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawiodłam się na warszawskiej firmie Famix www.famix.pl która specjalizuje się w zakresie drzwi i okien. Pomogli dobrać i sprawnie zrealizować całość zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia8822
Mnie spodobała się oferta też pobliskiej firmy z Bielska-Białej. Mają świetną ofertę, jeśli chodzi o drzwi wejściowe. Firma, o której mówię to http://eurocolor.com.pl/bielsko-biala W ich ofercie jest wiele modeli, a czytałam opinie na temat jakości i jestem zadowolona. Na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serdi
ja szukając firmy która nie tylko pomoże mi w wyborze drzwi wewnętrznych i zewnętrznych ale równiez zajmie się ich montażem trafiłem na Anex Okna w Warszawie. Bardzo dobra obsługa, szeroka oferta oraz dobre terminy realizacji. Końcowe efekty mówią same za siebie i mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksową wymianą drzwi i montażem bramy garażowej zajęła się firma www.oknoprim.com.pl która ma dużo ciekawych pomysłów na jednolite zagospodarowanie przestrzeni. Drzwi drewniane przygotowane na specjalne życzenie. Lubię firmy która potrafią się dostosować do klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie każde drzwi dobrej firmy można dopasować pod swoje oczekiwania - zaczynając od pewnych elementów dekoracyjnych, po doposażenie i nawet czasami wysokość... Kwestia dobrego punktu sprzedaży i przygotowanego sprzedawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlekM29
W zakresie drzwi zewnętrznych jak najbardziej mogę polecić Ci model Thermo65 produkcji Hormann z których jesteśmy bardzo zadowoleni. A to ze względu na piękne wykończenie, dobrą cenę oraz warunki izolacyjne (współczynnik przenikania ciepła UD to nawet 0,87 W/(m2K)). Do tego wykorzystali w ich przypadku aluminiową ościeżnicę o grubości 80 mm z przegrodą termiczną, wersja Roundstyle A3. Warto zajrzeć na stronę producenta oraz do ich katalogu bo pewnie nie jedną osobę pozytywnie zaskoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem się zaczyna, kiedy ktoś ma niewymiarowe futryny, albo ściany i drzwi trzeba na wymiar robić. Mi murarz trochę schrzanił i ciężko było dobrać drzwi. Znalazłem jednak firmę z Gdańska (dzięki temu artykułowi http://www.flairacademygroup.pl/nowoczesne-drzwi-do-domu-lub-mieszkania/) która się podjęła wykonania drzwi na wymiar. Ja jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlekM29 2018.05.08 Termo65 Hormann to dobre drzwi - można polecić. Podobne rozwiązania będziesz miał z polskiej produkcji w Termo Prestige Wikędu. Parametry, budowa podobna, włącznie z ościeżnicą z przegrodą i wypełnieniem termicznym - tylko trochę tańsze, ale i grubsze. Hormann ma świetne drzwi Thermo Carbon - kozackie, ale cena kurka ponad 20 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Problem się zaczyna, kiedy ktoś ma niewymiarowe futryny, albo ściany i drzwi trzeba na wymiar robić. Mi murarz trochę schrzanił i ciężko było dobrać drzwi. Znalazłem jednak firmę z Gdańska (dzięki temu artykułowi http://www.flairacademygroup.pl/nowoczesne-dr zwi-do-domu-lub-mieszkania/ ) która się podjęła wykonania drzwi na wymiar. Ja jestem bardzo zadowolony!" Jeśli murarz źle zrobił otwory - to w jego kwestii jest zrobienie ich na nowo. A tam poza tym często otwory w nowych domach są standardowe. W przypadku niestandardowych - najlepiej wcześniej zobaczyć co do tego będzie pasowało i ew. skorygować na etapie wyboru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek Mach
No nie ma co ukrywać, że trochę to kosztować będzie, bo nie ma opcji, żebyś kupił kilka par drzwi za kilka stów. Ale też wcale nie jest tak, że musisz wydać majątek, żeby coś było dobre. W zupełności wystarczą takie z RES DOMU: http://res-dom.pl/bramy-garazowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawno musiałem wymienić drzwi. Remontowaliśmy mieszkanie no i to był kolejny etap. Długo się schodziliśmy po różnych sklepach. Nie jest to takie łatwe jakby się mogło wydawać. Ale w końcu udało się. Wybór padł na producenta Voster. Zadecydowała o tym świetna cena to po pierwsze, po drugie wygląd, żonie od razu się spodobały po trzecie wyglądały na solidne i takie też są, tak przynajmniej ja uważam, dlatego polecam drzwi od tego producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×