Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

umowa dla niani

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, chce zatrudnić nianię na 2h dziennie, godziny pracy to 5-7 lub 13-15 lub 21-23 zależnie od tygodnia, bo z mężem pracujemy(ja aktualnie szukam pracy) na 3 zmiany, i nie ma kto zająć się dzieckiem gdy nas nie będzie w domu. Moje pytania: 1. jaką zaproponować stawkę? 2. umowa-jaka najkorzystniejsza dla obu stron? Nie jest to ani pół etatu, ani cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest krótki czas pracy więc przynajmniej 15 zł na godzinę bo inaczej nikt się nie zgodzi a odnośnie umowy to my mieliśmy wpisane jako pomoc domowa i na 400 zł żeby podatku ani nic nie było ale płaciliśmy normalnie tyle że była ubezpieczona przez nas w ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie 600 zł za tylko tyle godzin jest za dużo, koleżanki córki pilnuje też niania, i to po 8h dziennie, płaci jej 500 zł, więc to bez sensu-wolałabym zatrudnić na cały etat, ja bym odpoczywała a płaciłabym mniej niż jakby przychodziła na 2h. A ile się płaci ZUSu od takiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrudniając nianię powinniście podpisać umowę uaktywniającą. Taka umowa powinnam zawierać: strony umowy, czas na jaki została zawarta, liczbę dzieci powierzonych opiece, obowiązki niani, wysokość wynagrodzenia oraz sposób i termin jego wypłaty. Wszystkie info. znajdują się tutaj: http://www.asset.rzeszow.pl/poradnik-przedsiebiorcy/art,160,umowa-uaktywniajaca-czyli-niania-na-etacie-.html Przeczytajcie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)tak czasami sie zdarza ze no ludzie nie wiedza co tam wpisac na legal no 555 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×