Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NINSZKOWNIK

Głodówka :)) Zapraszam do głodowania :)

Polecane posty

Gość gość
można myć zęby pastą bez fluoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do dziewczyn które juz były na głodówce czy naprawde najgorsze są pierwsze dwa dni?? opiszcie jakie są obiajwy tego odstawienia zarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec pierwszego dnia schudłam 2kg :) Oby tak dalej. Gość co do tego jak będziesz się czuła to zależy głównie od twojego organizmu, ja np. Na pierwszej głodówce czułam się potwornie przez te 3 dni myślałam że umrę. :O ale później zapomniałam o głodzie i poszło już z górki. A wy byliście już na glodówce? Jak tak to jak się czułyście? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak naprawdę rzeczywiście te 3 pierwsze dni są najgorsze, najbardziej dla tych którzy się nie przygotowali oraz tych co dużo jedzą. W pierwszym dniu będzie ci doskwieraładnie głód przez pierwsze 5-6 godzin. 2 dnia już mniej ale nadal będzieszybciej chciała jeść, pojawią ci się małe przebarwienia na skórze, zaczniesz się szybciej pocić a z ust będzie wydzielał ci się nie przyjemny zapach, którego łatwo się pozbyć rozpuszczając nie wielką ilość soli w wodzie. Ważne jest też abyś się częściej mylą bo na początku organizm wywala wszystkie syfy na zewnątrz, czyli przez skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam już drugi dzień. ;) Mam nadzieję że dotrwam do końca. :D W ogóle nie czuję głodu, jakby ktoś mnie w noc nakarmił :P (a nie jadłam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperShape
Wiesz o tym, że nieodpowiednio przeprowadzona głodówka może wyrządzić więcej szkód niż pożytku? Mówię tutaj oczywiście o Twoim zdrowiu. Może za nim podjęłaś wiele prób odchudzania, które zawsze kończyły się tak samo możesz warto zastanowić się nad zmianą dietetyka, który nie zawsze musi mieć rację z racji ukończonego kursu, wykształcenia. Jest 6 podstawowych kroków i etapów odchudzania. Praktycznie nie istnieją diety cud, ale jest coś takiego jak racjonalne i zdrowe odżywianie za którym w parze idzie rozsądna aktywność fizyczna, która w efekcie przynosi zadowalające efekty! Popatrz na ten plan: http://supershape.pl/supershape/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się dołączam do ciebie. Moim celem jest conajmniej 10 kg. Zaczynam od jutra. Denerwuje mnie już to że wszystkie dziewczyny z mojej klasy wyglądają lepiej ode mnie. Głodówka to jedyny sposób abym schudła te 10 kg. Zacznie ktoś ze mną od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam i ja tez 10 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Czyli jesteśmy we dwie? Zaczynamy za niecałą godzinę. Już nie mogę się doczekać. Wie ktoś może ile schudnie się w 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak długo mnie nie było prawie dwa tygodnie, ale miałam wyjazd z dzieciakami na kolonię :) Jak wam poszło ja zgubiłam już 5kg trochę jeszcze zostało ale jestem pewna że mi się uda. To jest już mój drugi dzień od początku, rano wypiłam szklankę wody i trochę czerwonej i zielonej herbatki. Ogólnie nie czuję głodu, zapchałam się wodą :D A co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci dobrze pójdzie, czyli będziesz trochę ćwiczyć ( wiem że to męczące, dlatego że nic się nie je ale można spróbować ) to jakieś 16kg. tyle schudła moja koleżanka będąc na 2 tygodniowej głodówce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miłą chęcią zacznę jeszcze raz efekt po tamtej głodówce był powalający 8kg w pięć dni. Co prawda nie schudłam tyle ile bym chciała, dlatego spróbuję jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się przyłączam zawsze szukałam ludzi, którzy by ze mną pogłodowali ale żadna z moich koleżanek nie chciała! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny? Bo szukam kogoś kto by się przyłączył. Chcę zrzucić jakieś 12 kg. Przyłączy się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was przesadziłam wczoraj z jedzeniem! :( Ale już jest okej! :D Zaczęłam od nowa głodówkę i świetnie się czuję nadal jestem z wami po tym obozie z dziećmi troszkę przytyłam :) i trzeba zrzucić zbędny tłuszczyk! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany :D ale się uśmiałam. Nie ma nic głupszego niż głodówka stosowana po to by schudnąć. Można sobie zrobić jeden dzień głodówki po dużym obżarstwie np. po świętach, ale tylko dla oczyszczenia organizmu. Po prostu brak mi słów na Was. Ja teraz idę zjeść zdrowe śniadanko :) a wieczorem lecę na basen. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodówkę nie tylko robię aby schudnąć ale przede wszystkim aby oczyścić organizm i to jest mój główny cel, nie ukrywam że parę kilo w dół również by mnie ucieszyło ;) A takie pytanko stosowałaś już kiedyś głodówki? Bo ja tak pod nadzorem lekarza wyszłam z nich bez problemowo, bez efektu jojo, najważniejsze jest wyjście oraz przygotowanie i w tym tkwi cały sekret! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubięwodę
Ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperShape
Dziewczyny, proszę Was nie stosujcie głodówek, bo tego rodzaju sposoby na odchudzanie mogą wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Tylko i wyłącznie racjonalne żywienie jest podstawą do tego, żeby organizm mógł zdrowo i bezpiecznie schudnąć. Innego rodzaju metody, a tym bardziej głodówka jest niebezpieczna. Przecież każda komórka naszego organizmu każdego dnia potrzebuje wielu składników odżywczych (witamin, minerałów, mikroelementów) aby móc prawidłowo funkcjonować. Jeśli czegoś brakuje w dłuższej perspektywie osłabia organizm i powoduje, że narażamy siebie na różnego rodzaju objawy z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×