Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Likwidacja zakładu pracy ma macierzyńskim

Polecane posty

Gość gość

Mam problem , otóż będąc na urlopie macierzyńskim zlikwidowano mój zakład pracy po czym rozwiązano ze mną umowę za porozumieniem stron, którą dostałam listem poleconym a ja jej nie podpisywałam a na drugi dzień świadectwo pracy. Czy taka umowa jest ważna bez mojego podpisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
likwidacja zakładu pracy to jedyna opcja kiedy można wypowiedzieć umowe kobiecie w ciąży czy na macierzyńskim to ze nie podpisałas nie ma tu nic do rzeczy zasiłek chyba bedzie ci płącił zus ale zatrudnienia juz nie masz, nie mozesz sie starać o wychowawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosiłam o rozwiązanie umowy za wypowiedzeniem nie porozumienie stron, taką mi obiecano po czym listem dostałam porozumienie, gdyż myślałam wtedy że tracę świadczenia z biura pracy bo niestety będę musiała się tam teraz zarejestrować z racji niestety przepadającego mi urlopu wychowawczego. Myślałam więc ze porozumienie stron wymaga mojego podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płatny macierzyński przysługuje nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jest likwidacja to umowe rozwiazuje sie z winy lezacej po stronie pracodawcy! i o to walcz! Porozumienie stron w tym przypadku jest dla Ciebie bardzo niekorzystne gdyz nawet w urzędzie pracy nie będziesz mogla się zarejstrowac od razu ( po 3 miesiącach mozna na porozumieniu po 6 mies jak wina po stronie pracownika, ale tego nie jestem pewna dokladnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×