Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda5656

mieszkanie nad morzem co myslicie

Polecane posty

Gość Jagoda5656

Hej! czy któraś z Was dziewczyny nabywała kiedyś mieszkanie nad morzem? Ja się zastananawiam czy byłaby to dobra inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soraya Mary
ja marzę o tym mega, ale to jednak trzeba mieć środki na zakup i zdolnosć kredytową. z drugiej strony jak jeździsz często nad morze to się w dłuższej perspektywie może opłacać - bo zawsze kasę w swoje ładujesz a nie do kieszeni komuś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyła :) :) :) mieszkanie 300 tys, wynajem kwatery na tydzień pewnie z tysiaka góra 30 lat musiałaby jeździć w to samo u s r a n e miejsce, żeby jej się zwróciło k... wy to macie widzę ekonomie w małym paluszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arara Karana
to nie jest typ inwestycji życia, która da mega owoce, ale jeśli lubisz daną miejscowość i masz środki na to, to czemu nie? mój brat kupił sobie nowe mini-mieszkanie od erigo w świnoujsciu i mu to odpowiada - z tym, że on bywa tam znacznie częściej, bo robi interesy w Deutchlandach. ja wolę jeździćw rózne miejsca, ale to kwestia preferencji - każdy ma swoje i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka87

Mój mąż postanowił sobie, że on kupi mieszkanie nad morzem. Jak się o tym dowiedziałam to byłam wściekła - tyle pieniędzy. I w ogóle nie chciałam w tym brać udziału, sam sobie znalazł miejsce i nieruchomość. Wybrał Rowy https://www.apartamentyrowy.pl/ i jak tylko zobaczyłam to mieszkanie to się od razu zakochałam i nie żałuję, że on postawił na swoim. Wiadomo, że kredyt trzeba spłacać, ale ten komfort jechania na urlop do siebie i nie trzeba się martwić o nocleg jest fenomenalny i nasze miejscowości nadmorskie są naprawdę piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

Pomysł jest dobry, też kiedyś chciałabym przeprowadzić się nad morze. Nawet oglądałam bardzo ładne osiedle modern tower z mieszkaniami z widokiem na morze, na takim osiedlu mogłaby zamieszkać choćby dziś a wcale nie są droższe od mieszkań np w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×