Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z kato

W upalny dzień na Śląsku.

Polecane posty

Gość gość
gość z kato a ja mam ochote na mezczyznę a nie jakiegoś zdesperowanego facecika, który , gdy mu odpowiadają , potrafi tylko obrzucać wulgaryzmami. A z takimi to niestety, żadna przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Widzisz są ludzie i ludzie dla jednych jesteś zwykłą dziwką, dla innych może kimś więcej, dla mnie jesteś kobietą jak każda inna z tym że przeraża mnie twoje podejście do sexu i pieniędzy, więc nasze drogi prawdopodobnie nigdy się nie zejdą. Ja w każdym razie nie szukam kobiety z takim podejściem do życia jak twoje. Mimo wszystko miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
I jeszcze jedno z żaden z tych wulgarnych wpisów nie jest mojego autorstwa, nie mam potrzeby anonimowego wyżywania się na forach internetowych. Nadmiar energii i testosteronu potrafię spożytkować w inny sposób, o wiele bardziej przyjemny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety zawsze tak poważnie podchodzą do tematu seksu? Albo zaściankowe podejście, albo coś za coś? Gdzie przyjemność? Lubię seks, kocham się dla przyjemności, orgazmu, poczucia bliskości mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
A jednak są kobiety, że zdrowym podejściem do tych spraw :) Przecież samo to, że dajemy sobie siebie nawzajem jest już jakby czymś za coś. Zabrzmiało trochę filozoficznie hehe :) A jest jeszcze podniecenie, pożądanie, podniesienie poziomu endorfiny , i znalazło by się jeszcze więcej plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko zwątpiłeś, że takie istnieją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Do zwątpienia strasznie mi daleko. Jestem człowiekiem głębokiej wiary w ludzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) widzę wlasnie. To dobrze i źle zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, przestańcie leczyć własne problemy z mężczyznami na forach :O Zawsze się znajdzie jakaś, której życie i faceci dokopali, co musi wylewać frustrację na takich tematach. Nie interesuje cię? To nie wchodź. To jest forum "życie erotyczne", facet założył wątek ze wszech miar właściwy na tym forum. Nie interesuje cię życie erotyczne, to idź na uczuciowe :O Może tam znajdziesz mężczyzn ogłaszających się, że poszukują wielkiej miłości. Człowiek założył uczciwy wątek, że szuka kogoś do seks-układu, sprecyzował wstępnie oczekiwania. Gdzie tu widzisz jakieś draństwo albo świństwo (to do tej, co tu tak się burzy wielce)? Dziewczyna nie zainteresowana, nie odpowie, przejdzie dalej. Więc w czym problem? Naprawdę, miarkujcie kobiety, bo wychodzicie na frustratki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecież samo to, że dajemy sobie siebie nawzajem jest już jakby czymś za coś" x Dokładnie. Co to za podejście, że kobieta nic nie może dostać od mężczyzny prócz pieniędzy? A sam seks przepraszam (ja lubię i uważam go za "dar" sam w sobie)? A sympatię? A miłe spędzenie czasu? A zabawę? Współczuję cierpiętniczego podejścia. Najlepiej tyłek położyć na ołtarz i wyzywać facetów od drani :O I cierpieć dumna i blada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Pewnie można się nieźle sparzyć na tej głębokiej wierze, ale wiara to jedno a zaufanie i ostrożność to drugie. Gościu powyżej dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscona
Czułość przed seksem...i po..to. .również uwielbiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć zatem bardzo twarde pośladki :) Masz podobne podejście :) Zawsze wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Jędrne to na pewno :P A co do wiary to też wierze ale rzadko kiedy ufam bezgranicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no... ;) Na zaufanie trzeba zasłużyć. Tu akurat "coś za coś" samo się nie weźmie. Pewnie dlatego jestem u Ciebie gościem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Czyli nie przyznasz się kim jesteś dopóki sobie na to nie zasłuże :) W takim razie postaram się zasłużyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie przyznam. :) bo i po co :D ? Jeśli bywałeś tu wcześniej, to być może się na mnie gdzieś natknąłeś. :) Do następnego spotkania. Gorących snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Czyli masz coś do ukrycia, tajemnicza z Ciebie osoba, albo lubisz trzymać facetów w niepewności :P Do następnego, Tobie również życzę gorących snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Gdzie się podziewasz tajemnicza dziewczyno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja mam coś do ukrycia? :) zapewne... trzymanie w niepewności? Ciekawiej jest gdy coś jest niedopowiedziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Niech będzie :P W zasadzie każdy ma jakieś mniejsze i większe tajemnice które poznać mogą tyko nieliczni :) W tej kwestii nie jestem wyjątkiem i też parę takich słodkich tajemnic mam :P A co do pewnych niedopowiedzeń, to czasami potrafią nadać relacji trochę dreszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) jakie to tajemnice? Zdradź mi jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Jeżeli zdradzę na forum publicznym, to tajemnica przestanie być tajemnicą :) Poza tym nie za szybko chciałabyś odkrywać mogę mroczne strony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mroczne strony lubię najbardziej :D Są bardzo pociągające. Przecież jako gość z kato nikt nie będzie wiedział, że to TY. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Jeżeli zechcesz to w bliższej lub dalszej przyszłości może kilka mrocznych tajemnic Ci zdradzę , ale to już raczej w prywatnej korespondencji. Natomiast całkowicie się z Tobą zgadzam że to co złe zawsze jest bardziej pociągające niż to co społecznie akceptowalne i powszechnie uznawane za dobre. Ps. Nie jestem mordercą, psycholem ani nic z tych rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaaa :D P.S. :classic_cool: Ci "źli" w filmach są z reguły przystojniejsi i ciekawsi :) i mają więcej do zaoferowania. Tylko tak sobie myślę, że mógłbyś się troszkę rozczarować, bezbronna nie jestem :P Zawsze walczę poza łóżkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Ale w filmach przeważnie Ci źli na koniec giną, a co Ci po przystojnym i "zimnym" :P Reklamy sobie tu robić nie będę, ale wysoki jestem, zbudowany myślę że dobrze, włosy obcięte praktycznie na łyso, tatuaże też się znajdą, czy przystojny hmm... Nie wiem, ale jak na czarny charakter myślę że bym się nadawał :D A z tym rozczarowaniem nie było by tak źle, lubię gdy kobieta ma swoje zdanie w życiu codziennym, natomiast w łóżku wolę kobiety uległe , delikatne , które lubią poczuć się zdominowane :p , oczywiście wszystko w granicach rozsądku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmm brzmi zachęcająco :) nie powiem, żeby mnie taki typ nie kręcił. Wręcz przeciwnie :) A zanim ten typ spod ciemnej gwiazdy zginie wiele namiesza ;) Opisałabym siebie ale drugiej takiej jak ja tu nie ma, a nie lubię oszukiwać. W sprawach łóżka zgodzę się. :D chociaż czasem, lubię odmienić role dla kontrastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Więc wychodzi na to że musisz być tu dość popularną osobą na tym forum :) Niech więc tak zostanie, a ja pożyje jeszcze trochę w niepewności . Z tym łóżkiem to jednak nie wiem czy dobrze bym się czuł po drugiej stronie barykady, ale czasami warto spróbować żeby się przekonać :) Chociaż jakoś nie wyobrażam sobie siebie związanego i z zasłoniętymi oczami, gdzie kobieta ma nade mną absolutną władzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie takie rzeczy dzieją się w łóżku. Osobiście wolę być tą związaną :D choć czasem mam ochotę na zmianę. Wiadomo, że najgorsza jest rutyna. Nie jestem popularna ale też nie jestem noł nejmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×