Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tanie wesele, wątpliwości

Polecane posty

Gość gość

Razem z narzeczonym robimy skromne wesele. Będą 34 osoby łącznie z nami. Mamy już salę i wraz z rodzicami sami będziemy gotować i przygotowywać jedzenie. Zamówiony będzie tylko tort weselny. Wstępne menu prezentuje się tak: Obiad: rosół z makaronem, ziemniaki, pyzy, surówki, 3 rodzaje mięsa (liczymy 3 porcje/os), oczywiście sosy i jakieś gotowane warzywa Deser: na deser planujemy podać tort plus ciasta i owoce Kolacja: garmażerka, wędliny, sery, sałatki, mięso na ciepło, krokiety, dodatki typu chleb, masło czy sosy, jeśli ktoś będzie miał ochotę to będzie jeszcze barszcz. Oczywiście jedzenie będzie przygotowane dzień wcześniej to co może postać w lodówce a to co musi być przygotowane na bieżąco to będzie od tego znajoma kucharka. Do podawania potraw do stołu i pomocy w kuchni będą dwie wynajęte dziewczyny. Wiem, że teraz zaprasza się głównie do restauracji ale nas nie stać na to aby tam gości zaprosić. Mam wątpliwości czy goście nie będą może zawiedzeni takim weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wyprawia wesele na miare swoich możliwości. Ja też miałam skromne wesele. Nie chciałam brac 20-30 tys. kredytu i potem spłacac go przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty masz się dobrze czuć w dniu swojego ślubu, czy goście będą zawiedzeni to nie Twój problem tak naprawdę... chyba goście zdają sobie sprawę że nie zostali zaproszeni na 100osobowe dwudniowe wesele do hotelu? a jak ktoś WYMAGA od pary młodej nie wiadomo jakiego wkładu finansowego w jednodniową imprezę zamiast cieszyć się z nimi ich szczęściem w tym specjalnym dniu, to jest zwykłym burakiem... ale sądzę że 34 osoby łącznie z wami to naprawdę najbliższe grono i nikt nie powinien mieć pretensji tylko uszanować waszą decyzję o niezadłużaniu się na starcie po to żeby wyprawić wesele na które was nie stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenie ma być dobre, a czy to będzie wesele w restauracji czy na sali i będzie własna kucharka to nie ma znaczenia:) Byłam na weselu w ekskluzywnym hotelu w którym serwowali krewetki, owoce morze i połowa gości wyszła z sali głodna:) Na drugim weselu na 20 osobowy stół dostaliśmy 6 kulek tatara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×