Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wqeweqewe

Czy powroty po rozstaniu mają sens?

Polecane posty

Gość gość
Dasz radę, bądź silna, spróbuj sobie wmówić, że to była też Twoja, albo w ogóle Twoja decyzja, że tak będzie póki co lepiej. Powtarzaj to sobie tak często aż uwierzysz, będzie łatwiej się godnie zachowywać w jego towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za sobą wielkie rozstania i wielkie powroty z moim ex. Trwało to kilka lat. Nigdy więcej nie będę naprawiała czegoś co jest nie do naprawienia. Mimo wszystko uważam że do 3 razy sztuka, potem to już czysta auto-destrukcja. / Powodzenia wszystkim przechodzącym to piekło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rozstanie nastąpiło po 14 latach razem…. Mamy wspólne dziecko, pracujemy razem i było mi z każdym dniem jeszcze ciężej. To były najgorsze dni mojego życia. W akcie desperacji posunęlam się do zamówienia na ukochanego uroku miłosnego na http://urok-milosny.pl , nie oczekiwałam wiele. A jednak On wrócił i znów mnie pokochał. Teraz jest między nami niczym na początku znajomości…. coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłaciłam za urok-miłosny i haker wyczyścił mi konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Karolina, jak sie skonczyla ta historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
Dnia 23.07.2014 o 10:31, Gość karolina_kola napisał:

mnie rzuciła facet kilka dni temu i oddałabym wszystko, abyśmy zeszli się znowu. Dla mnie powroty mają sens, jeśli dwie osoby coś z tego wyciągnęły

To jeszcze raz 

jak sie skonczyla Twoja historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×