Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ikea aspelund

Polecane posty

Gość gość

witam, czy nie orientuje się ktoś jakie meble z ikei (bądź innego sklepu- może ktoś przerabiał ten temat) pasują do serii Grevback (kolor brąz/patyna) lub do serii Aspelund? obie te serie są w podobnym kolorze, chodzi mi konkretnie o szafę (idealna byłaby szafa 3-drzwiowa Aspelund) jednak obu Ikea już nie produkuje. może ktoś ma i chce sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ikea produkuje wszystko podobne, weź po prostu szafę którą teraz sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tę szafę. seria jest już wycofana, ale w zamian za nią jest inna podobna, lekko zmieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orientujesz się jak się nazywa?nie mogę znaleźć nic podobnego na ich stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tę widziałam, ale jest tylko w białym kolorze, a ja potzrebuję brązowy patynowany, ale dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspelund też była tylko biała - wtedy kiedy kupowałam, nie było innego koloru tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam meble do pokoju z serii Grevback z zamiarem dokupienia kolejnych elementów jak będę miała pieniądze...a tu psikus, wycofali Grevback, a jak znalazłam szafę z Aspelund w kolorze pasującym, to się okazało, że niedawno też wycofali. i zostałam z głupim kolorem mebli, do którego nic nie można dobrać. a kupowałam w Ikei żeby oszczędzić...a wychodzi na to, że szybciej kupię całkiem nowe meble niz coś dobiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasi
Czy nadal poszukujesz tej szafy? oprócz niej chętnie odsprzedam dwie komody z tej serii, dwie szafki nocne a nawet łóżko. Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak!nadal szukam szafy! Pewnie już za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my komodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skontaktować się ze sklepem internetowym www.hitmeble.pl robią meble pod wymiar i według projektu. Sama miałam podobny problem bo chciałam dobrać dodatkową szafę do kompletu i nigdzie nie mogła takiej dostać w końcu przez przypadek trafiłam na ten sklep zadzwoniłam się zorientować i okazało sie że zrobili dla mnie dokładnie taka szafę jaką chciałam a do tego w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×