Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Migdalxxx

Zabiegi Medycyny Estetycznej

Polecane posty

Gość gość
Co do kwasu hialuronowego to mogę z czystym sumieniem doradzić klinikę Beauty Skin (o zabiegu dużo piszą na https://www.beautyskin.com.pl/). Tutaj można wyrównać sobie skórę w sposób bardzo naturalny. Nikt ze znajomych nawet nie zasugerował że sobie coś wstrzykiwałam ale wszyscy mówią że dobrze, młodo wyglądam...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto zdecydować się na zabieg, jeśli komus mocno przeszkadza to jak wygląda starzejąc się lub ogólnie coś mu się w wyglądzie nie podoba. Kompleksy mogą doprowadzić do mega złego stanu psychicznego... A naprawdę nie warto! Ja nie mogłam pogodzić się z pierwszymi oznakami starzenia, więc zdecydowałam się na zabieg i nie żałuję. Byłam w Kaczyńscy Clinic w Warszawie, tak naprawdę dlatego, że miałam blisko, ale nie żałuję tej decyzji i teraz nawet jakby dr Kaczyński przeniósł się 100 kilometrów stąd to bym za nim pojechała! Polecam szczególnie zabieg Sunekos, który ja miałam robiony, ale wiem, że mają tam też inne ciekawe propozycje, które w przyszłości na pewno wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina93
Ja też bym się zdecydowała. Moja koleżanka ostatnio była na zabiegach medycyny estetycznej w tej klinice w Warszawie: https://www.klinikaambroziak.pl/ i jest bardzo zadowolona z podejścia i kompetencji lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z rożnych zabiegów medycyny estetycznej w Klinice Sfera http://www.klinikasfera.pl/ u dra Migały. Jestem bardzo zadowolona z efektów, bardzo dobrze wpływają na kondycję mojej skóry. Każdej kobiecie polecam, aby zadbać o siebie w ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam już kilkakrotnie z zabiegów odmładzających w www.klinikazawodny.pl. Polecam zabieg bezoperacyjnego liftingu twarzy i szyi. Wprawdzie na efekty zabiegu trzeba trochę poczekać, ale efekt jest zdumiewający. Poza tym w klinice wyjątkowo o ciebie zadbają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W klinice http://www.optidermic.com oferują szeroką gamę zabiegów przeznaczonych dla kobiet w różnym wieku. Udostępniają bezpłatną konsultację w celu dobrania najbardziej optymalnego zabiegu dla Twojej skóry. Miejsce naprawdę wyjątkowe, gdzie dbałość o klienta to najwyższy priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecam, wstrzykujcie tą chemię , jak najwiecej tylko później niepłaczcie , ze chorujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tirna

A dlaczego nie, przecież wszystko jest dla ludzi. Sama borykałam się z przebarwieniami na twarzy i przetłuszczającą się cerą, dlatego zdecydowałam się na zabieg peelingu chemicznego (konkretnie Kwas azelainowy) w klinice Neonia, w Krakowie. Jest to bardziej zabieg kosmetyczny, ale w przyszłości nie wykluczam, że zdecyduję się na coś większego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ja ostatnio miałam zabieg z użyciem Restylane SkinBoosters, to zabieg nawilżający skórę. P 40tce trzeba już zaczać poważniej dbać o swoją skórę 😉 A po zimie tym bardziej nawilżanie się przydało 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaharmurska

Lifting twarzy znacznie mnie odmłodził i jestem zadowolona z efektu, czuję się teraz dużo lepiej w swoim ciele. Dziękuję doktorowi Łątkowskiemu i personelowi z jego kliniki w Polanicy za dobrą opiekę po zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Ja również jak przedmówczyni odwiedzam salon Optidermic i lubię tam bywać.  Zabiegi wykonywane profesjonalnie, a efekty widoczne od razu po. Obsługa sympatyczna, cenowo również atrakcyjnie. Korzystałam tam już z wielu zabiegów i zawsze byłam zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

U mnie po tym zabiegu .teambeauty.pl/ulthera-deep-see poprawiła się cała linia żuchwy. Zaczęłam nawet normalnie wyglądać na zdjęciach, a nie jak ziemniak. Przepraszam za takie wyrażenia, ale taka prawda. Czujesz faktycznie, że coś idzie w tym zabiegu i to nie jest żadne nakręcanie. Czytałam, że wielu kobietom pomogli. W Warszawie jeden z tych gabinetów medycyny estetycznej, który wprowadzał pierwszy nowości na rynek, więc znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia

W zabiegach medycyny estetycznej nie ma nic złego. Jak ktoś nie chce i nie podoba mu się, nie musi przecież się im poddawać. Mnie martwi raczej sprawa tego, jak ważna jest niska cena dla osób, które decydują się na zabiegi. Szukają jak najtańszych opcji, zupełnie pomijając kwestię kwalifikacji czy higieny zabiegu. Potem trafiają do mnie z powikłaniami, żeby uratować często nie tylko urodę, ale też zdrowie. Ostatecznie okazuje się, że chcąc oszczędzić, wydały znacznie więcej pieniędzy niż kosztowałby zabieg w renomowanej klinice. A wystarczy zwrócić uwagę na kompetencje, na miejsce, czy na pewno spełnia standardy czystości i higieny. Osobiście cieszę się, że producenci preparatów oferują rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pacjentkom i lekarzom. Dobrym przykładem jest Restylane, ich Custom Packi ze sterylnymi akcesoriami do zabiegu nie tylko ułatwiają pracę, ale przede wszystkim są gwarancją, że zabieg jest wykonywany w pełni sterylnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia877

Na mojej twarzy pojawiały się coraz bardziej wyraźne linie czyli po prostu zmarszczki. Najbardziej denerwowały mnie tzw. linie marionetki więc zdecydowałam się na wypełnienie ich kwasem Restylane i nie żałuję. Jeden zabieg a od razu jakby z 5 lat ubyło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyczka nie może wykonywać takich zabiegów. Chociaż nie jestem pewna bo nawet nie intersowałam się zabiegami w takich miejscach. Doszłam do wniosku, że jeśli już decyduję się na coś z użyciem igieł to jednak wybiorę się do porządnej kliniki tak aby mnie nie skrzywdzili. Nie jest to jakieś przyjemne ale nie mogę również napisać ze bolalo.Nie bolalo bardziej niż pobieranie krwi. Z czasem juz przestajesz zwracac uwage poniewaz masz znieczulenie. Piersi troche sie powiekszyly ale mam wrazenie ze jest to jednak efekt wiekszego ich ujędrnienia.

Ze swojej strony polecam kontakt z doktor Raczkowską   https://www.raczkowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×