Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sierotka ma Rysia

Czy to normalna temperatura u dziecka?

Polecane posty

Gość gość
Można każdą terapię przeprowadzić na naszym Simple tak naprawdę, czy to są górne czy dolne drogi to radzi sobie ekstra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowaliśmy się na model Baby Temp, poręczny, wykonany porządnie, upadł niedawno na kafelki i nic się złego nie stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaliśmy z żoną trochę więcej kasy na nonContact jakiś czas temu i jak na razie działa dobrze, baterii jeszcze nie musieliśmy wymieniać, trzyma dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nonContact polecam, szybko mierzy nie zmyśla pomiarów, wyświetlacz jest okej, duzy, przejrzysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiecki nonContact mi podpasował, tutaj na plus na pewno bym wymieniła prostą obsługę, szybkie łapanie sygnału itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atestowany medyczny jest mój Noncontact od Geratherm i w ogóle uczulam żeby patrzeć czy termometr ma certyfikaty bo jak nie to raczej bankowo będzie zniekształcał badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam niedawno zamówiony Baby temp od Sanity i wrażenia są bardzo na tak, jest szybki, na wyświetlaczu wszystko elegancko wyraźnie widać, wyniki są zgodne z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie wiarygodnie mierzy temperaturę Mini Temp, nie mam tutaj jakiś problemów z przekręcaniem badania, to co pokazuje to faktycznie ma potwierdzenie w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nawala mi nonContact podczerwień jest faktycznie mocna, łapie sygnał bez jakiś przestojów, dobrze mi się tym modele mierzy tempkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachwalam wszystkim nonContact od jakiegoś czasu :) W końcu nie muszę się denerwować przy mierzeniu gorączki, wystarczy że wyceluję przez ir z paru cm i pomiar gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z modelu nonContact od Geratherm i jakiś minusów nie wynajdę na to urządzenie :P Wynik jest szybko, zostają te pomiary w pamięci, baterie wytrzymuj***ardzo długo bez konieczności wymianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiedziała mój Baby Temp, fajny bezdotykowy pomiar, nie stresuje się niemowlaka, córka może spokojnie leżeć, najważniejsze żeby główkę miala odsłoniętą i można zmierzyć gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym tradycyjnym termometem jest Classic, nic tu nie trzeba robić po prostu wkładasz pod pachę i mierzy. Dokładny klasyczny model ale nowinką jest to, że nie ma rtęci w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się podoba tradycyjny Classic. Bez problemów z wymianą baterii, z niewyraźnym wyświetlaczem jak to się zdarza w cyfrówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synkowi mierzymy gorączkę przez Non contact i w ogóle go to nie stresuje. On nawet nie wie że ma robione cokolwiek, to jest moment i wynik wyskakuje na wyświetlaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam BabyTemp żona go kupiła niedawno i różnica jest ogromna bo wcześniej mierzyliśmy gorączkę analogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MultiTemp nam też się sprawdza bezproblemowo szczególnie że niedawno przyszedł na świat nasz synek i taki bezdotykowy pomiar u niemowlaka to jest duża ulga i ułatwienie. Jest bezpieczniej szybciej i na pewno wygodniej dla nas, jako rodziców i dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też NonContact okazał się udanym zakupem. Szybki bezproblemowy bezpieczny zwłaszcza dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tego samego modelu, do elektronicznych jakoś nie mogłam się przekonać. Classic jest bezrtęciowy więc nie ma się czego bać nawet jakby mi się rozbił, a jednak najmłodsza już nie jestem i też ze sprawnością u mnie bywa różnie więc jakby mi się wymsknął z ręki to mam ten spokój że nic się złego nie stanie nic mnie nie podtruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BabyTemp kupowaliśmy przed urodzeniem się naszej córki. Bardzo wygodny i bezpieczny, córa nie ma z termometrem żadnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia, dla mnie też MultiTemp jest bardzo okej. Szybki dokladny pomiar temperatury dotykowo i bezdotykowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miał polecać termometr dla niemowlaka to na pewno BabyTemp. Bardzo szybki wynik, badanie przez to że jest bezdotykowe to jest super higieniczne, nie przenosi się wirusów i bakterii po innych osobach w domu, termometru nie trzeba myć po użyciu tak jak było z rtęciówką wkładaną pod pachą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle osób poleca ten noncontakt ale nigdzie nie ma wzmianki gdzie zamówić... mogę poprosic o sprwdzoną stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataka

Warto pomyśleć o Multitemp. Działa bardzo dobrze nie mam jakiś problemów ze złapaniem sygnału itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rta

Nie wiem jaki termometr Cię interesuje, czy masz dziecko czy nie. Jeśli przy dzieciach to jak dla mnie tylko opcje takie jak FastTemp od Sanity i coś pokrewnego, żeby sobie dokonać pomiarów wygodnie bezdotykowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 6.06.2019 o 15:44, Gość nataka napisał:

Warto pomyśleć o Multitemp. Działa bardzo dobrze nie mam jakiś problemów ze złapaniem sygnału itp.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art

Co do mnie to mogę powiedzieć, żę mam bezdotykowy MultiTemp i właściwie najrzadziej korzystamy z niego przy chorobie, bo to jednak sporadyczne wydarzenia w ciągu roku a dużo częściej w innych sytuacjach jak przy robieniu mleka czy przygotowywaniu kąpieli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majk

Zdaje mi się, że tych bezdotykowych termometrów jest sporo w sprzedaży, ale czasami to sprzęty, które można określić „No name”. Raczej takich lepiej unikać, bo w sumie nie wiadomo czy takie pomiary w ogóle będą wiarygodne. Dlatego jeżeli chodzi sensowne opcje, to nonContact od Geratherm dobrze się sprawdza i cenowo też wygląda całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Jak ktoś szuka termometru takiego zwykłego szklanego to zajrzyjcie sobie do apteki, nadal takie mają w sprzedaży, tylko po prostu coś innego jest w środku a nie rtęć. Mi w aptece Pani zaproponowała Classic chyba firmy Geratherm czy jakoś tak. Zwykły termometr, bardzo w porządku. Cena też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×