Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 24 lata i byłam w związkach z 4 facetami i nigdy nie miałam orgazmu...

Polecane posty

Gość gość

Takiego prawdziwego, z zadnym z nich nie czulam sie naprawde szczesliwa. Dwóch pierwszych to byly raczej któtkie znajomosci, ja nastolatka oni troche starsi, myslalam glupia, ze zwiazki wygladają tak jak w filmach :O z ostatnim bylo bardzo powaznie, na codzien super facet,w lozku beznadzieja... poza tym zaden z nich nie byl w lozku jak facet, tylko jak...romantyczny chłoptas :O nie wiem, moze ja jestem jakas nienormalna, marzy mi stanowczy, pewny siebie mezczyzna, nie psychopata ktory wali ''k*****i'' w kazdym zdaniu, no i nie ciapa łózkowa, nie romantyk tylko ''ogier'' :O eh tak sie żale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby wszyscy w lozku - kobiety i faceci - byli podobni i podobnie sie zachowywyali to dobieralibysmy sie latwiej i szybciej...w tym caly szkopul i dreszczyk zeby sie pod tym katem dobrac odpowiednio:) a jak juz sie spotkaja podobne temperamenty to jest trzesienie ziemii:) takze dla ciebie to moze ciapy i romantyczne fleje ale dla innej moga byc odpowiedni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha niektorzy sie cale zycie dobierają i dobrac nie mogą :D facetom marzy sie laska jak z p****li :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie trafiłaś jeszcze na odpowiedniego faceta! Będzie głębokie uczucie, to i będzie cudowny seks i orgazm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwny stereotyp...z p****li...tak jak napisalem wyzej, jednemu sie taka marzy inny woli spokojna itd. No i racja mozna sie dobierac cale zycie:) ale tak jest tez ze szczesciem, miloscia, szukamy cale zycie i niekoniecznie znajdziemy:) ale mimo wszystko probujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes kloda to nie oczekuj orgazmu i nie zganiaj na facetow bo to w tobie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×