Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katolik_szuka_żony

Moje wymagania w stosunku do kobiety.

Polecane posty

Gość Katolik_szuka_żony
- wiara katolicka to podstawa. Ze strony kobiety niewiernej, pogańskiej, pochodzącej z rodziny zajmującej się okultyzmem, mógłbym spodziewać się wielu przykrych następstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katolik_szuka_żony
Tak wszystkie spasione jak świenie są takie od rodzenia, urodziły po 12 szt... a szczupłe, zgrabne mężatki mające dzieci to propaganda, takie nie mają prawa istnieć. Jesteś głupia i tyle! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z wwym wymaganiami
Kobieta, która krzyczy w czasie orgazmu, jest opętana przez złe moce. Prawa, czysta kobieta nie odczuwa tej brudnej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katolik_szuka_żony
Ponad 90% ludzi na świecie wierzy w Boga, ty należysz do 10% zaprzeńców i uważasz że to właśnie ty masz rację a reszta się myli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afowa
Wiara-ja wierzę tylko w siebie, nie w wymyślone stwory wyobraźni katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katolik_szuka_żony
Chciałbym się odnieść do innych odpowiedzi. Seks oralny oczywiście należałoby usunąć z małżeńskiego słownika. Pocałunki usta-usta są oczywiście dopuszczalne. Seks w małżeństwie powinien przebiegać z zachowaniem należnej przyzwoitości. Trzeba mieć świadomość tego, że również w czasie seksu małżeńskiego, obecny jest sam Jezus, jako świadek. Wszelkie dewiacje, zboczenia, typu "robienie loda", "mineta", rimming itp. są NIEDOPUSZCZALNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
:) Ło kule, znalazłam Ideał! I spełniam Jego wszystkie wymagania! Prawie wszystkie! ...za wyjątkiem wieku :( Cóż... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z wwym wymaganiami
Hmmm...czyli kobiety nie mają prawa do orgazmu, tak? Bo gra wstępna to dewiacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość halinka
Czyli trójkąt z Jezusem,a Jezus podobno nie potępiał nikogo ani rozlazłych ani ciasnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość adela
Ale będziesz długo spowiadał się za używanie ordynarnych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ mi przykro że nie jestem katoliczką taaaka partia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo nie odpowiada,poszedł przepraszać za złe myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z wwym wymaganiami
Strasznie mnie wkurza, że tacy debile prowadzą do zafałszowanioa obrazu katolików. Gamoń pieprzony. Jakby porządnie pobzykał, to by mu się w głowie poukładało :P no ale widać to prawda, że p****le ryją mózg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminiona
Tak wszystkie spasione jak świenie są takie od rodzenia, urodziły po 12 szt... a szczupłe, zgrabne mężatki mające dzieci to propaganda, takie nie mają prawa istnieć. Jesteś głupia i tyle! zly.gif taki ed niby katolik a na dzieci mówi sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 12 "sztukach" nie można być szczupłym i zgrabnym. Ba, większość ma rozwalony organizm i ciało po 1. Ciekawe czy autor katolik nadal byłby wierny żonie gdyby przestała być zgrabna, szczupła no i wiecznie młoda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katolik_szuka_żony
Owszem, aktualnie oglądam się za szczupłymi kobietami, o długich włosach i ładnych oczach, a wy krytykujecie mnie za to, że patrzę na wygląd (jakby to było niechrześcijańskie). Jestem katolikiem i liczę się z wyglądem! Szok? Dlaczego wygląd jest dla mnie istotny? Odpowiedź: - sam dbam o zdrowie: zdrowe odżywianie, sport, nie piję, nie palę itd. Jednocześnie dbam w ten sposób o ZDROWE nasienie (z myślą o dzieciach). Kobieta paląca, nieszanująca się - odpada. Skoro ja dbam o zdrowie, to mam prawo wymagać, aby kobieta też (w miarę możliwości) dbała o ciało. - nie chce mieć dzieci z kobietą, po której widać różne dolegliwości, zmęczenie, zaniedbanie sportu itd. Mam prawo oczekiwać od 20-letniej dziewczyny długich włosów, które kojarzą mi się z witalnością. Nie oczekuję przecież długich włosów aż do deski grobowej. - rozmarzone, inteligentne oczy. Tak, ponieważ oczy dużo mówią, a niektórzy sądzą, że są zwierciadłem duszy. Jeżeli kobieta chce mieć wysokiego faceta,. to w takim razie chce kobiety z ładnymi oczami. Ja przecież będę patrzył w te oczy do końca życia! - chodzi o związek na całe życie. KOLEŻANKA może jeść w Mc'Donaldach, palić jak lokomotywa, zapuścić brodę, chodzić w glanach i słuchać Biebera, natomiast ŻONA - nie! Bo to już inna bajka. Przecież zależy mi jedynie na DOPASOWANIU. Jeżeli ktoś lubi grube i sam jest gruby i je codziennie dwie paczki chipsów - w porządku. Ja natomiast jestem wysportowany i wymagam, aby kobieta również dbała o linię. To nie jest dużo. Skoro jesteś inna nie spełniasz wymagań - po prostu do mnie nie pasujesz. A drażni Cię to tak, jakbyś była o mnie ZAZDROSNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na pielgrzymke lub jakieś rekolekcje,moi znajomi tak się poznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×