Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile miały wasze makychy, jak je chrzciliście?

Polecane posty

Gość gość
Autorka chyba pytala ile mialy wasze dzieci jak je chrzcilisce a nie kto i gdzie sie modli.typowe kafeterianki aby sie poklocic i kogos wyzwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja miała 5 mcy i tydzień, cala msze "spiewala" po swojemu, smiala się, i "pluła" ;) było wesoło. a chrzciliśmy wtedy kiedy my chcieliśmy a nie wtedy gdy chcieli rodzice/teściowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
Krytykujecie niekatolików tych którzy maj a luźne podejście do wiary, że modlitwa w domu to lenistwo, wygodnictwo, a ile z was trzymało dziewictwo do ślubu albo stosuje antykoncepcję dozwoloną przez kościół? patrzcie na siebie, bo nie jesteście lepsze to takie samo wygodnictwo ale komuś latwiej wytknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na kafe malo ktore potrafia czytac ze zrozumieniem.jaki byl temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
wiem jaki był temat ale odpowiedziałam na to o czym była dyskusja akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz ze gowna sie nie rusza bo smierdzi?jak bedzieci odpowiadac to bedzie sie to ciagnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"straszny_kocur dziś byłam ostatnio na ślubie , rozmawiałam z parą młodą o tym ile ich to kosztowało, oczywiście taca też poszła w ruch. Pochowałam w zeszłym roku dziadków - rozmowy jakie przeprowadzaliśmy były czysto biznesowe usmiech.gif Wczoraj oglądnęłam dokument o Legionistach Chrystusa - o tym wszystkim co się dzieje od lat wiedział nawet nasz święty papież JPII. Nie jestem ignorantką, lubię dowiadywać się, czytać, oglądać no i niestety to czego się dowiaduje nie przybliża mnie do kościoła." Xxxxx Moj tata chcial pochowac swoja matke. Krucho bylo u nich z pieniedzmi,ksiadz nie podal zadnej konkretnej kwoty, moj tata jakas zaproponowal,nie mala wcale jak na ich mozliwosci,a ksiadz na to:"no wie pan co?!!! To pana matka byla"! Czasami zaluje,ze w okolicy nie ma zadnego innego kosciola,zadnego innego wyznania,cmentarza itp. Ze tkwie w tym wszystkim bo "wiekszosc". Co mi to da,ze wystapie z kosciola,mimo ze jestem wierzaca,jak tylko potem i tak bede miala problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie osoba ktora mowi ze jej kosciol niepotrzebny bo rownie dobrze mozee pomodlic sie w domu jest smieszna,takiej osobie sie poprostu nie chce sie isc do kosciola woli pospac do poludnia,taka prawda" x x Lepsza wiara i szczera modlitwa w domu niż chodzenie do kościoła na pokaz, coby sąsiad i ksiądz widział. A po kościele hulaj dusza piekła nie ma. Taka prawda. Więc coś za dużo jest tych prawd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posluchaj krowo,bedziemy sobie gadac na temat taki jak nam pasuje. Nie pasi to stad idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc10.45 jak chcesz sobie gadac o czym chcesz to w*********j i zaloz swoj temat debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co mi to da,ze wystapie z kosciola,mimo ze jestem wierzaca,jak tylko potem i tak bede miala problem. " x Jaki problem? Żyjemy w wolnym kraju, nikt Cię nie będzie prześladować za zmianę wyznania. Ja sama przeszłam na ewangelicyzm i mam się dobrze. A co najważniejsze moja wiara rozkwitła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 10.45 krową to jesteś ty i twoja matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiące.im szybciej tyle lepiej tzn z glowy ,spokoj.i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn mial dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko jedno; te, które nie wierzą, nie chodzą do kościoła itp (czyli min ja) wyraziły swoją opinię i chyba nikt nie powinien czuc się obrażony. Natomiast te, które tak bronią kleru, ofiary, boga zwyzywały nas już od debilek, idiotek i krów (bynajmniej nie świętych, a sorki to inna wiara :) ) - to mi mówi wszystko o wierzącym społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszny kocur daj sobie juz spokoj jak chcesz sobie popscioczyc to zaloz osobny temat.autorki nie interesuje kto chodzi do kosciola czy w co wierzy.ale chyba niektore zyja tylko tym ze kogos sprowokuja,pokloa sie albo kogos wyzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×