Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulissse

non stop ochota na sex...

Polecane posty

Gość Paulissse

Mam 34 lata i mam cały czas ochotę na sex. No i jestem kobietą. Czy któras z was tez tak ma? Myślę o sexie non stop, przed zaśnięciem i od razu po przebudzeniu. Moje fantazje erotyczne są coraz ostrzejsze! Czuję że eksploduję, że spala mnie to od środka. Czy ktoś z was czuje to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puść się raz a dobrze, zaraz cię przestanie swędzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissse
Właśnie nie, nawet po sexie ostrym z mężem wszystko wraca po jakims czasie, po max kilku godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię że się puść, a nie bzykaj z mężem. daj zadu dwóm czy trzem na raz, będziesz miała spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo a jestem facetem :) ...moze jakiś kolega na baterie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissse
Mam juz :p ale to nie to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że nie to samo, ale z kimś po drugiej stronie światłowodu i jeszcze z wizją mogłoby być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissse
Oooch na pewno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a ja mam dziś tak że od rana mam ochotę na loda w polewie czekoladowej z migdałemi😴 a najgorsze jest to że ja przecież nie lubię lodów:O także wiem o co Ci chodzi autorko 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Widocznie jesteś kobietą która potrzebuje dużo seksu!! Może najzwyczajniej kup sobie w Sex Shopie żelowego penisa lub wibrator na baterie. Albo kulki G są małe ale dają kobiecie dużą przyjemność czy zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie zamierzasz robić bokami autorku to sposób wspomaganej interakcji mógłby być jakimś rozwiązaniem :P ciekawy kontakt potrafi rozbudzic wyobraźnię a kontakt wzrokowy zagęścić atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissse
Gospodarz zawsze miałam duze libido ale ostatnio wzroslo jeszcze bardziej! A wibrator mam :p Ale choc daje ogromną przyjemnosc i mega orgazmy, nawet większe to jednak duzo bardziej wole prawdziwy sex. A co ta wspomagana interakcja? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex

Witwm ja tez tak  mam, choć jestem facetem  to wiecznie myślę  i  cipce i tyłku  ,żona już nie daje rady A ja w między czasie się masturbuje ,wszystko co robię kojarzy mi się z sexem A jak już zobaczę obcisla  dupkę  to aż strach myśleć  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo, myśle o seksie non stop, codziennie bym to robiła ale i 2 razy dziennie najlepiej rano i wieczorem. Lubię sie tez sama bawic a jak obejrze jakis film czy przeczytam ksiazke bo erotyki lubie to juz wogole musze sobie ulżyć bo nie wytrzymam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
2 godziny temu, Piwonia28 napisał:

Ja mam tak samo, myśle o seksie non stop, codziennie bym to robiła ale i 2 razy dziennie najlepiej rano i wieczorem. Lubię sie tez sama bawic a jak obejrze jakis film czy przeczytam ksiazke bo erotyki lubie to juz wogole musze sobie ulżyć bo nie wytrzymam.  

 No czym to zrobiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi
3 godziny temu, Piwonia28 napisał:

Ja mam tak samo, myśle o seksie non stop, codziennie bym to robiła ale i 2 razy dziennie najlepiej rano i wieczorem. Lubię sie tez sama bawic a jak obejrze jakis film czy przeczytam ksiazke bo erotyki lubie to juz wogole musze sobie ulżyć bo nie wytrzymam.  

Mam podobnie. Kiedyś tak nie miałam. Teraz mam ochotę codziennie. Zwłaszcza rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×