Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martka18

rozstępy u ćwiczących

Polecane posty

Gość martka18

Czy rozstępy pojawiają się tylko u kulturystów? Czy osoby ćwiczące z chodakowską, melb, robiące różne treningi cardio, hiit czy biegające też się mogą ich obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rozstepy ale po ciazy. Zeby ktos mial rozstepy kto cwiczy z chodakowska to nie słyszałam. Watpie. Kulturysta szybko rozrastaja sie mieanie i napina sie skóra . A przy chodakowskiej to chyba sobie takich miesni nie wyrobisz. Nie ma takiej możliwości. Przy bieganiu rozstepy.? Pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka18
no właśnie ja też, ale pojawiły sie u mnie i szukam przyczyny. wszędzie piszą że intensywny wysiłek fizyczny jest jedną z przyczyn i jak zaczynają to omawiać to schodzą głównie do facetów podnoszących ciężary i dlatego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może mieć rozstępy. Jeśli zaczyna ktos robić ćwiczenia rozciągające a nigdy tego nie robił, w dodatku ma mało elastyczną skórę to rozstępy są gwarantowane. Tak samo jak ktoś szybko przytyje - też pojawią się rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie pojawiają się rozstępy i wtedy gdy tyje i wtedy gdy chudnę bez względu na to czy ćwiczę, masuję i wcieram cud kremy jedyne co zapobiega rozstępom to megadawki wit C, ok 1000 mg dziennie, są takie rozpuszczalne tabletki, wit C blokuje działanie kortyzolu, a ten hormon powoduje powstawanie rozstępów nadmiar kortyzolu powstaje w stresie, przy dietach odchudzających, intensywnych ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×