Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opłaty za wodę w czynszu

Polecane posty

Gość gość

witajcie, zastanawiam się czy warto założyć wodomierze. Mam trzyosobową rodzinę i w spółdzielni liczą nam po 6 kubików, czyli około 70 złotych za osobę. Ile zużywacie wody? p.s. poprzedni topic to mój, niestety przycisk mi się niechcący przycisnął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli po 6 kubikow na osobe to strasznie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założ wodomierze szkoda kasy ja mam wodomierze - 2 osoby codzien prysznic, do wc wiadomo , do uzytku w kuchni, pralka tez czesto dziala i zawsze mamy nadplate zalozcie wodomierze koniecznie to najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm... przydałoby się więcej komentarzy...zmywarka chodzi codziennie, pralka też prawie codziennie....pomyślę:) póki co dzięki za dotychczasowe komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś się jeszcze orientuje ile zużywa wody na osobę? dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamietam ile u nas schodzi ale cos koło 6 czy 7 kubików 2 osoby, zmywarka codziennie, pralka z 5 razy w tygodniu, prysznic wiadomo, wc... wodomierz jest i zawsze nadpłata nie zastanawiaj się nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica ile zużywają inni? jedni leją wodę do wanny, inni korzystają z prysznica, jedni piorą 2 razy dziennie, inni raz na tydzień. U mnie - średnio 7 metrów zimnej i 5 ciepłej, przy 4 osobach dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×