Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ludzie gapią się na mnie bo jestem blada i nie opalona

Polecane posty

Gość gość
Ja też mam jasną karnację, nigdy mnie słońce za bardzo nie łapało i zawsze miałam to w d***e. Nie zamierzam chodzić na solarium ani smarować się samoopalaczem, a leżeć i się opalać też nie lubię. Nie spotykam się z żadnymi uwagami na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram powyzsza wypowiedz cale zycie bylam blada jak bylam nastolatka to mialam kompleksy z tego powodu i potrafilam lezec godzinami na sloncu z marnym skutkiem albo poparzeniami slonecznymi. Przyszedl czas ze powiedzialam Sobie I wszystkim dokola ze mam to gleboko w dupie taka moja uroda i nic im do tego. Trzeba znac swoje kolory i odpowiednio dobrane ciuchy pieknie podkreslaja naturalny kolor skory. A te wszystkie nawiedzone opalaniem niech Sobie poczytaja o czerniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się Polaczki wszystko komentują tylko własną dupa nie chcą się zajac. Ja jestem opalona, mam oliwkową karnacje, łatwo się opalam, ludziom to się w większości podoba, ale też usłyszałam komentarz od bladziary czemu taka opalona. Ja jej na to, że ma się odp******ic. Tak samo mów tym przesadnie zainteresowanym czyjaś karnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty misiałaś odpyskować. Każdy niech sobie ma odcien skory taki jaki ma, ciemny, swinskorozowy, blady. Co komu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*musialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham bladą skórę i jestem naprawdę bardzo blada. Przed wyjściem oczywiście krem z filtrem 50 SPF i czasem parasolka przeciwsłoneczna. Komentarze rodziny są bardzo denerwujące, w klasie też mnie tym męczyli. ,,Dlaczego ty się nie opalasz"?; ,,Nigdy się nie będziesz opalać"? ,,Weź się opal w końcu" i jak mówiłam że nie, to wszyscy w szoku byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem blada, ale ciesze sie z tego. Zawsze wolalam blada skore, opalona to dla mnie zmarszczki albo przebarwienia od slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×