Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wioletka44

Jestem niska ;(

Polecane posty

Gość gość
a ile masz wzrostu i lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, bo może się okazać, że autorka ma 165cm i 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np kiedy wyrabiałam dowód mialam 169 cm, rok temu byłam mierzona na tip tiop i mam 170cm,5 więc rosłam jeszcze po 18 stych urodzinach.Ćwiczenia nie rozciągają wzrostu ?tylko mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak głupiego pytania nie zadałaby normalna laska.... Powies sie 2 godz dziennie do góry nogami to się wyciagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcasy, odpowiedni ubiór, fryzura. ćwiczenia są potrzebne, bo wysportowana sylwetka jest smuklejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polub szpilki. :) Są seksowne, wydłużają nogi, zmuszają do niegarbienia się, unoszą pośladki i przyciągają wzrok wszystkich facetów! Ja gdybym była niższa to śmigałabym w obcasach bez żadnych oporów. A tak, mierzę 170cm, niby norma, ale w takich 13cm szpilkach czuję się jak sosna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Pracuję jako trener fitnessu. Niedawno do klubu przyszła bardzo niska kobieta. Gdy zapytała o miesięczny karnet, zobaczyłem, że jest to znana celebrytka Magda Gessler. Poleciłem jej program Fitness Max za 199 zł, który z uśmiechem wybrała i zakupiła na miejscu. Jednak zamiast iść do szatni przebrać się, chwyciła mój plecak i wyjęła z niego kanapki. Odwinęła jedną z papieru, ugryzła, po czym splunęła mi nią w twarz. "Trzeba tu zrobić rewolucje", rzekła, po czym zrzuciła przybornik z długopisami na ziemię i uciekła. Byłem trochę zdziwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×